0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tabiki ilk olarak şunu açıklayayım geçmiş geçmişte kaldı eminim birçoğumuz mutluyuz şu an ama siz sevipte kavuşmayıp başka bi evlilik yapanlardan mısınız yoksa eşim ilk aşkım diyenlerden mi?

Ben sevipte başka bi evlilik yapanlardanım meseleye hiç girmiyorum şuanki eşimle görücü usulü evlilik yaptım iki ay içinde iki evladım var mutluyum çok şükür karşı tarafta evlenmiş çocuğu olmuş rabbim herkesi yuvasına huzur versin hikayelerinizi merak ettim :) 

60 Cevaplar

0 oy
(3,246 puan) tarafından
Bana umut verib sonra vaz geçmişti. İnşallah mutlu olursun dediğinde tabiki mutlu olacam. Mutluda olucam, mutlu da edicem dedim. Hiç selam dahi vermediğim biriyle babamın isteği üzerine tamam dedim. Ama o zamankı yabancı olan nişanlımı ( şimdiki kocam) sevmek için herşey yaptım. O da kendimi sevdirmek için herşeyi yaptı. Bu güne Şükür. Benim eşim adam gibi arkamda. Şu an tüm sorunlar üstümüze gelsin, hep dağ gibi arkamda. O pısırıkdan da haberim yok.
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla diğerini sevdiğimi sanmışım ilk askm kocam iyiki canım koccammmm :)
0 oy
tarafından
Hemen hemen aynıyım senle babalarımız düşman diye başlamadan bitti ama iyiki bitmiş eşimi seviyorum 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Evet çok severek evlendim iyi ki diyorum en büyük şansım tek gerçeğim en doğru kararım 6 yıllık evliyim bir oğlumuz var 14 aylık bir oğlumuz daha oluyor 4 aylık hamileyim çekirdek ailemiz büyüyor :)
0 oy
(233 puan) tarafından
17 yaşında tanıştık 22 yaşında evlendik çok mutluyum eşimi de cok seviyorum iki gündür dişi iltihap olmuş çok ağrıyordu onu  o zaman daha çok sevdiğimi anladım onun canı yanınca benimde yandığında,  Rabbım hepimize huzurlu yuvalar nasip etsin simdi 23 yaşındayım 4 aylık hamileyim :)
0 oy
tarafından
Sevdiğimle evlendim dünyamı başıma yıktı boşandım sonra görücü usulü tanımadıgım biriyle evlendim hayatımı cennet bahçesine cevirdi 
0 oy
(146 puan) tarafından
Aslinda ilk askim esim ama ilk okulda cok sevdim birini tabi pilatonik ama aklima gelir ara sira ama esi tabiki cok seviyorum iyiki diyorum com cektirmis olsada 
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Kimseyi sevemiyorum nasıl bi sıkıntıysa bende ki görücü usulü iste :)
(7,968 puan) tarafından
Kız bendensin bende hayatımda aşık olmadım eşimi tanıyana kdr aşık oldum gibi hissettim tabiki çoook seviyorum ama aşk nasıl birşey bilmiyorum galiba yani milletin anlatigi gibiyse benimki sevgi saygı aşk nedir ki bilmem:)
(3,665 puan) tarafından
Aynen vallaha :)
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ilk aşkımla evlenmedim ama evlendikten sonra daha cok sevdim esimi buda bi gerçek:))
0 oy
(7,045 puan) tarafından
Aslında mantık evliliği diyelim benimkine sevdiğim vardı ama olmadı ha eşimi sevmiyor muyum tabi ki seviyorum gayette mutluyum elhamdülillah önemli olan huzurlu olmak hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. 
0 oy
(700 puan) tarafından
İlk askim değil ama son aşkım:))) çok sevdiğine evlendim :)))
0 oy
(435 puan) tarafından
Sevdigimle evlendim ve nefret ederek boşandım 
0 oy
(7,968 puan) tarafından
Bizim karışık biz akrabayız ama hiç birbirimizi tanimazdik tanıştık 10 gün sonra sozlendik çok şükür eşimden razıyım ilk ve son aşkım 
0 oy
tarafından
İlk sevdiğim değil eşimden önce 7 yıl biriyle sevgililik hayatım vardi. Herkes evlenecek gözüyle bakarken ayrıldık. Farklı şehirlerde üni okuyorduk. Nasip değilmiş . Ben evlendim 4 sene oldu kziim oldu . O yeni nişanlandı. Uzaktan akrabayz görürüz birbirimizi. Ama eşim iyiki eşim olmuş. Çok merhametli her konuda yardımcı şükrediyorum yani . Bu arada esimle de üniveristesi de tanıştık ortak arkadaş grubumuz vardı . 6 kişilik grubumuz vardı 3 kız 3 erkektik. Biz eşimle evlendik diğerleri de birbiriyle konuşuyor yani güzel bı grubumuz var . 
0 oy
tarafından
Sevdiğime evlendim elhamdülillah 
0 oy
tarafından
Severek evlendik. İki yıl konuştuk iki yıl nişanlı kaldık 20 yaşında evlendik:):):)
0 oy
(5,054 puan) tarafından
Evet sevdiğimle evlendim ama şimdi düşününce bence elimde çok daha iyi seçenekler vardı niye bunu seçtim ki :D
0 oy
(482 puan) tarafından
Çok sevdiğimle evlendim rabbim herkesin yuvasini daim kilsin
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben onun o benim ilk aşkım 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kimseyi sevmedim yani sevdiğim olmadı ama aldığimi çok sevdim iyiki var mustafammm

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 708 göst.
0 oy
52 cevap 662 göst.
0 oy
45 cevap 451 göst.
0 oy
9 cevap 410 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,231 puan) tarafından soruldu

380,540 soru

11,393,799 cevap

34,906 kullanıcı

...