0 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tabiki ilk olarak şunu açıklayayım geçmiş geçmişte kaldı eminim birçoğumuz mutluyuz şu an ama siz sevipte kavuşmayıp başka bi evlilik yapanlardan mısınız yoksa eşim ilk aşkım diyenlerden mi?

Ben sevipte başka bi evlilik yapanlardanım meseleye hiç girmiyorum şuanki eşimle görücü usulü evlilik yaptım iki ay içinde iki evladım var mutluyum çok şükür karşı tarafta evlenmiş çocuğu olmuş rabbim herkesi yuvasına huzur versin hikayelerinizi merak ettim :) 

60 Cevaplar

0 oy
(557 puan) tarafından
Bir yıl konuştuğum biri vardı hep oyalardi ayrıldık iki gün sonra görücü geldi işte bende görücü usulü evlendim çok şükür bnmde iki çocuğum var 2. 10 gün önce dünyaya geldi oda evlenmiş en son duyduğuma göre geçen sene öyle işte 
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Baskası vardı cok saglam aldattı ewlı bir kadınla. 5 sene sonrada eşimle tanıtım 
0 oy
(59 puan) tarafından
Severek evlendim şükür şimdi yavrumuzu bekliyoruz birlikte ;) 
0 oy
(11,337 puan) tarafından
Severek isteyerek evlendim ama aklımın yatmadigi yerlerde evlenmese miydim demiyor degilim
0 oy
(657 puan) tarafından
İlk aşkım degil ama severek evlendik bizde :) 
0 oy
(339 puan) tarafından
İlk aşkımla evlendim bugün boşanma kararı aldık halbuki 26sında 10cu yıl  tanışma yıldönümümüz için planlar yaprken 
0 oy
(339 puan) tarafından

İlk aşkımla evlendim bugün boşanma kararı aldık halbuki 26sında 10cu yıl  tanışma yıldönümümüz için planlar yaprken .

0 oy
(770 puan) tarafından
Benimde sizn gibi oldu ama görücü usulü gbi olmadı evliligmde :) doğru kararı aldığımi düşünüyorum 
0 oy
(817 puan) tarafından
Canım eşim ilk aşkım ve onunla evlendim Allah’a çok şükür ❤️
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Severek evlendik bizde .ilk aşk değil ikimizinkide 
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Sevdiğimle evlendim elhamdülillah Rabbim kulların bozmasına fırsat vermesin inşallah
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Severek evlendim canım. 
0 oy
tarafından
Sevdiğim ve aşık olduğum adamla evlendim. Evlenince daha daha çok aşık oldum. Kurban olurum ona♥️♥️
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Çok şükür sevdiğimle evlendim 5 yıl görüştük. Ve hiç değişen bir şey olmadı hatta her gün daha çok bağlanıyorum eşime ❤️
0 oy
(975 puan) tarafından
Ya sevdigimle evlenecektim yada mantık evliliği olacaktı bende sevdigimle evlendim kaçarak oldu 1 tanede kızımız var şükür 
0 oy
tarafından
Ortaya karışık bizimki eşim seviyordu beni ama ben istemiyordum sonra hayatlarımıza başkaları girdi eşim nisanlanmak üzereyken ayrıldı akrabayız bu arada sonra beni hala sevdiğini söyledi bende ayrılmıştım o zaman kabul ettim evlendikten sonra sevdim eşimi 
0 oy
(198 puan) tarafından
Görüc usulü yada mantık evliliği  değil. Ben beni seveni tercih ettim. Şimdi o kadar seviyorum ki heran şükür ediyorum allahım başımdan eksik etmesin. Bu hayatta sevmek kadar sevilmekde önemliymiş onu anladım
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ben başka birini sevdim  şeref.siz niyeti başkaydı ayrıldık görücü usulü ile evlendim şükür mutluyum 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Sevdiğimlr evlendim evlenip daha da sevdim kurban olurum yaradanaa :))
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Daha önce konuştuğum biri vardı lisede çok güzel kazıklar yedim sürekli aldatıldım felan sonra eşimle tanıştım eşimde lise zamanı bnm gibi uzun bi ilişki yaşadı onu benim gibi aldatıldı vs. Sürekli zaten ayrılıp barisiyorduk eşimle böyle tanıştık dertlesiyordum dertlerimiz aynıydı sonra o.kadar aynı şeyler yaşadık ki birbirimize yakın gördük sonra hoslandik sonra çıktık sonra evlilik düşünmeye başladık sonra baya baya aşık olduk söz nisan kına düğün şimdi bebisimiz oldu iyiki aldatıldık aldatilmasaydik tanışmak nasip olmiycakti :)) bizim her şer bildiğimizde bı hayır var belkide ikimizde eski sevgililerin izle evlenseydik ayrilcaktik belkide o yüzden herşey nasip kısmet çok dua ettim hayırlısını istedim kurban oldumda böyle layık gördü şükürler olsun :))

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 708 göst.
0 oy
52 cevap 662 göst.
0 oy
45 cevap 451 göst.
0 oy
9 cevap 410 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,231 puan) tarafından soruldu

380,562 soru

11,394,369 cevap

34,909 kullanıcı

...