0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
2 buçuk 3 yaşındaki çocuklarınıza akşam yatmadan önce biseyler yediroyomusunuz yediriyosaniz neler veriyorsunuz benim kiz akşam yemeğini yemiyo zar zor sokuşturuyorum ağzına aslında genel olarak bisey yemiyo hep zorla yediriyorum akşam yemeginden  sonra neler veriyorsunuz yatırmadan önce yemeyen cocuklara 

6 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız benimkide öyle şurada bekleyeyim gece süt veriyorum ballı yada pekmezli gündüzde aynı öyle çöek istiyor yemek yemiyor 
(771 puan) tarafından
Valla benimki tuvaleti de öğrenmedi daha hiç söylemiyo direkt salıyo altına bende geri bez taktım 1 2 ay sonra tekrar denicem
(6,441 puan) tarafından
Hiç sorma üzerine işemiş bağırdım artık bide 9 haftalık hamileyim sinirden maf oldum
(771 puan) tarafından
Bide hamilesin senin işin daha zor Allah yardımcın olsun valla
(6,441 puan) tarafından
Amin amin başka düşünmüyorum çoçuk yapayım ikisi bir büyüsün dedim ama zor oldu
(771 puan) tarafından
Valla ben bu gidişle 2.yi bile düşünmüyorum o kadsr gozum  korktu benim kiz çok sıkıntılı ya diyolar tek kalmasın ama bu sefer de ben akıl hastanesine yatarım nasıl olacak bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(9,003 puan) tarafından
2 yaşında akşam yemeğinde tadımlık yerse anca o yatmadan meyve çerez vs yer uyumadan süt içer 
(771 puan) tarafından
Aynen yatmadan önce çerez vs. atistirmalilk şeyler daha mantıklı akşam yemeği yemeyen çocuklar için aslında
0 oy
tarafından
28 aylık kızım yemek saatleri dışında bişey yermeye uğraşmıyorum yemek saatinde hep beraber oturuyoruz sofraya kokuyorum önüne kendi yiyor yemezse ye diye zorlamıyorum 
(771 puan) tarafından
Benimki yemiyor ya oyun oynuyor hep yemeklerle ben de zar zor yediriyorum cok sinir  bozucu ya
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben uykuya 1 saat kala yemek yemisse kurabiye pogoca meyve kek ne varsa veriyorum eğer yememisse çorba veriyorum yanına meyve gibi benimki 2 yaş 
0 oy
(6,235 puan) tarafından

Benimki zaten yemeden uyumaz asla bu yüzden gece bezlenmesini kesemedim hala çünkü yiyip yattığı için altını dolduruyor :ermm:

Bazen çorba makarna tavuk veya patates istiyor ona göre yapıyorum 4 yaşındaki kızımda birlikte yiyip uyurlar aç olsa asla uyumaz ve uyandırır anne acıktım diye 

0 oy
(743 puan) tarafından
İştahsız bir cocuk akşam yemeğini geç yiyor zaten uyumadan önce de bir şey yemiyor süt peynir yoğurt asla arası yok :( 13 kilo normal mi acaba 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 202 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

381,467 soru

11,420,710 cevap

34,975 kullanıcı

...