0 oy
76 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Adana dan edirneye geldik tayin sebebiyle ama iki sene Olcak nerdeyse ne bayramlarda ne doğum yaptığımda adam akıllı bir kapımı çalan olmadı ne komşuluk var ne arkadaşlık gerçekten çok sıkıldım burdaki yanlizliktan tek tesellim oğlum bütün gün evin içinde sıkılıyorum dışarda pek çıkılacak bir yer bile yok bı tane arkadas yapamadım adam akıllı hep ben çağırıyorum hep ben gidiyorum bir gün biri arayıp ta hadi gel bir kahve içelim demiyor bende bıraktım artık gidip gelmeyi bu insanlar neden böyle 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok sıkılmıyorum ben zaten çok insan seven biri değilim :D burada takılıyorum birde line grubumuz var tamam yeter 

(77 puan) tarafından
İnsan sevmicek duruma gelene kadar neler yaşadın acaba
tarafından
Insan Sevmiyorum demedim Sadece çok sık sık yüz yüze görüşmeyi sevmiyorum sevmek de zorunda değilim genelde Ben kimseye gitmem kolay kolay da kimse bana gelmez çok nadir görüşürüm
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Tek arkadaşım eşim . benimde hiç arkadaşım yok . oturduğum binada herkes yaşça büyük. Zaten çok insan seven biri değilim .eşimle gezeriz bebeğim var onunla ilgileniyorum ev işleri falan akşam oluyor çokta ihtiyaç duymuyorum arkadaşa
(77 puan) tarafından
Benm eşim askeri personel sinir bölgesi olduğu için iki güne bir geliyor onu da saat 8 den sonra yolluyorlar hadi cikalm desek yaz boyunca sivri sinek sokmasindan dışarda duramadm gezecek pek yer yok küçük bir yer burası her gün gidip kafeye de oturulmaz para mı dayanir
(1,569 puan) tarafından
Öyle tabi canım bizde evin önünde dolaşıyoruz burda AVM dışında gidilecek bir yer yok .eşimde markette çalışıyor akşam 11 de gelir eve . İzin günlerinde sokakta turlarız öyle
(77 puan) tarafından
İşiniz zor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 162 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 278 göst.
0 oy