0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar eşimin eski işyeri ıstanbul topcularda  patronu arayıp çağırdı haftalık 3.4 bin alacak mesai hariç eşimin babasida suan ıstanbul da onun gelmesini bekliyoruz  evimiz kazan li ısınıyor hep o yaktı bu sene hep bize siz yakın diyordu eğer o yakarsa gidecez yani onun lafına kaldık e biz gidersek mecburen yakacaklar başka işleri yok bende eşimi sıkıştırmak istemiyorum ama hep konuyu açarım tami tamitamamina ikna ederim oda istiyor ama babasini bekliyor şimdi size burda ihtiyacım var nasıl konuşmam gerekiyor ısrar mi edeyim yoksa hiç aceleci görunmeyip alttan mi işliyim nasıl bi tavır sergileyeyim 

2 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sakin sen bilirsin hayatım sen nasıl uygun görürsen tabi ki gitsek şöyle iyi böyle iyi ama olumlu yönde ailesini karıştırmadan 
(245 puan) tarafından
Ailesini tanışan var ya berbat lokma sayarlar
(6,441 puan) tarafından
Benimde başımda var bi tane ya alttan işliyorum ağlıyorum bağırıyorum anlamıyor şimdide başka ilde iş varmış olursa taşınırız diyor il dediğimde onların memleketi bahaneyle dahada çıkmazlar bem yoruldum artık 3 senede inşallah sen çıkartırsın dediğim gibi yap cilve işveyle attan ala ala işle kabul eder
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Olayı çok anlamadım baba kısmı yakıt kısmını ama dediğin gibi alttan alttan işle bence ama istikrarlı ol ayrı ev gerçekten önemli 
(245 puan) tarafından
Aynen bıktım artık birlik yaşamaktan hep dirdir fln
(1,307 puan) tarafından
Aynen sürekli alttan alttan hallet birlk berbat bişi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...