0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Düzelir diye beklerken dahada kötüye gidiyorz smdi parktan geldik markette bı kıza patlattı tutamadm parkta küçücük kıza koşarak gitti tam vuruyodu elini tuttum neden ya dikkat mi çekmek istiyor kmseyle oynamak istemiyor napmamz lazm düzelir diyolar hep 

3 Cevaplar

0 oy
(161 puan) tarafından
Benim yigenim de öyle nedenini bilmiyorum ama düzelmek yerine daha saldırgan oluyor 
-Reklam-
0 oy
(1,736 puan) tarafından
2 yaş civarı böyle bi huyları olabiliyor, oğlumda öyleydi. 3 yaşına yakın bırakıyorlar vurmayı
0 oy
tarafından
Yemın edıyorum en dayanamadıgım sevmedıgım cocuk bu, durduk yere şak dıye vuranlar hem de bebek dıye elı hafıf degıl buyuk ınsana vursa acıtır yanı valla tepkı vermeyın gecer vs demıcem tepkı vermedıkce daha da tepeye cıkıyor Bu cocuklar sen cocugunu egıtıcem derken baska cocuklar tokat manyagı oluyo, o yuzden bıyle yaptıgında tut elınden eve gotur ve tepkı göster, 2 yasında gayet anlar senı
(916 puan) tarafından
Öyle yaptım bagris cagris eve getirdim .cici yap diyorum anliyo herşeyden aslnda anlamiyo demesinler bence kendi oğlum ama istemem kmseye vursun ben uzaklastrnca çocuğu karşı tarafta yanlış anliyo diyorum o oynamaya gelmiyor malesef uzuluyomda ya ben istiyorum oynasın :(
tarafından
Yooo dırek sıyle vuruyor de ınan kımse ıstemez cocuguna vurulsun sahsen benım cocuguma cat dıye vursa baska bır cocuk hıc ozverıyle karsılayamam cocugu da kızmam aılesıne kızarım o yuzden tut ve soyle vuruyor de, cekınme yanı belkı gecıs dınemedır elbet yapmayı bırakır ama tepkısız kalma
(916 puan) tarafından
Söylüyorum vuruyo diye olsun geçer diyolar şuana kdr hiç kötü karsilayan olmadi bende tutuyom vurmasına izin vermiyorum ama bazen anlık vuruyo tutamiyom

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 130 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.