0 oy
42 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
3 sene önce geceleri titreme şikayetiyle doktora gittim uyurken oluyordu şeker düşüklüğü çıktı doktora 2 3 hafta sonra gittim normal çıktı 6 ay da tekrarla hep dedi bu sıra yine uyurken titriyorum ama sürekli uykumda oluyor yaşayan var mı ya da yakınında olan

2 Cevaplar

0 oy
(974 puan) tarafından
Gece yatmadan ara öğün yap canım gece düşmesin 
(52 puan) tarafından
Aslında yiyorum kuzum ağzım boş durmaz
(974 puan) tarafından
Mesela süt iç veya azcik meyve ve yoğurt ye bide şekerin vardır belki bendede şeker var . Sen bı dahiliyede kan ver baksınlar
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bende şeker düşüklüğü var ama geceleri değil bir anda oluyordu.  Öğürme ile başlıyor beynime yumru gibi ağrı giriyor mide bulantısı ve titreme oluyordu üniversite hastanesine gittim baya test yaptılar tokluk şekerim düşüyor aniden. Sık ve az yemek yiyip protein ağırlıklı beslenmem gerekiyor yoksa anı acıkma atakları geciriyorum elime ne geçerse yiyorum 
(52 puan) tarafından
Benim sürekli gece oluyor yani o kadar kötü bir şey yaşıyorum ki anlatamam
(1,465 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum beni de gün içinde vuruyordu çok zor insan kendinden geçiyor gibi oluyor . Açlık tokluk şekerine baktırmak lazım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dilekmusa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
16 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminegrsy (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
4 cevap 73 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...