0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
İlk adım aykkabisi vicco nün klasik heryerde çıkan ayakkabılardan kışın kullanıma müsait mi kızım şuan yürümüyor ama yürümesi yakın bir yaşına basmak üzere .Kış da geliyor ayaklar hemen büyüyor mu?Hangi ayakkabı almak lazım kullanışlı kışın iyi olan bilgilerinize ihtiyacım vad ilk çocuğum ve pek etrafımda kimse yok....21numara ile mi başlayım

5 Cevaplar

0 oy
(1,170 puan) tarafından
vicco alacaksan canim magazaya gidiyorsun onlar bebeginin ayagini ölçüp sana numarasini soyluyor zaten oyle alirsun direk kafadan numarayla baslama
-Reklam-
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Kış için uygun değil. Üstü bezden. Yani hava alıyor suyu geçiriyor. Onun kış için olan botlarından alabilirsin
(50 puan) tarafından
Vicco bot vaemi ben göremedim internet de
0 oy
tarafından
Canim kışın için uygun degil ve aşırı derecede kirlendi benim aldigim elde yıkanması gerek dedi satici yıkadım fakat hiç çıkmıyor lekeler bence daha farkli markada bakabilirsin.
(50 puan) tarafından
Kış ixin uygun ne bakabilirim ...hep bot falan çıkıyor onlar da ağır olur
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben vicco da çalıştım canım bez ayakkabılar uzun süre kış için uygun değil makine için uygun değil kış için botlardan alabilirsiniz 10 gün sonra çıkartmış olurlar bot krasyonunu ve kesinlikle alacaksan eğer kaydırmaz taban almanı oneririm çünkü kışın yagmurda çamurda kayma olasiliklarini minimum seviyeye düşürüyor ayakkabı numarasına gelince zaten eğer mağazaya gidersen ordaki çalışanlar özel olarak ilgilenip ayak tabanını olculuyorlar yada öyle bir imkanin yoksa internetten alcaksan ayak tabanını ölcebilirsin bebişin ve bazı ayakkabılar 18 den bazıları 19 dan başlıyor ayrıca çocuğun ayak numarası pek farketmiyor eğer çocuğun ayakları tombulsa tarakliysa üstten cırt cırt yapismiyor o yüzden mutlaka bir mağazadan bakman lazım vicco değil bebek ayakkabisi olan bir yerden ona göre fikir edinip alabilirsin birebir bebeklere ayakkabı denettigim için biliyorum bebeğin ayakları en fazla 19 ama tombul olduğu için 21 numaraya kadar verdiğim oluyordu gidip deneyip almak çok daha mantıklı ayak sağlığını düşünecek olursak gerçekten çok iyi ayakkabıları var. 
(50 puan) tarafından
Ya çok açıklayıcı olmuş çok sağolun yeni gördüm ... önereceğiniz marka var mı peki
(113 puan) tarafından
Vicco ayakkabılar anatomik taban ayakta ultura esnek ve ayrıca terletmez özelliği var fiyatları da diğer markalara bakaraktan oldukça uygun adamlar isim yapmışlar ilk adım diye bazı memnun kalmayan insanlar da kendi bebeklerine göre ayakkabı secemediklerinden kaynaklı vicco snow hafif var bot tarzı ama gerçekten çok fazla hafif bir ayakkabı kışlık kullanıma uygun hani bana şöyleyebilirler çalıştığın için belki bu kadar fazla övuyorsun ama ben zaten sorunlu bir şekilde işi bıraktim. O yüzden onerdigim ayakkabıyı denetmeni tavsiye ederim hem ilk yürüyüş açısından hemde kışın kullanim açısından en uygun ayakkabı kaydirmaz taban özelliği de mevcut.
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Ben vicco dan aldım hiç memnun kalmadım hem ağır kaba bütün modelleri hem naylon gibi sevmedim ben terletiyor ortopedia deri aldım ilk adım çok memnunum çok hafif ve rahat etti bebeğim çünkü doktor ilk ayakkabi ayak sağlığı yönünden çok önemli alabilirsen ortopedik al dedi yada ucu kalkık al dedi vicco o konuda sıkıntı 
(50 puan) tarafından
Kış için uygun mj peki dediğiniz ayakkabı ..çok teşekkür ederim buarada yorumunuz icin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 276 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elemmm (1,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
23 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,953 kullanıcı

...