0 oy
391 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (765 puan) tarafından

image

Rengi güzel değil ama...

8 Cevaplar

0 oy
(11,507 puan) tarafından

Fotoğraf yok canım 

(765 puan) tarafından
Ekledimm
(11,507 puan) tarafından
Hepsi de kullaniluyor canim
-Reklam-
0 oy
(1,479 puan) tarafından
Hepsi gerekli şeyler canım ama o burun aspiratöru hiç güzel değil kullanılmıyor bile 
(765 puan) tarafından
Torpuyle makasta kullanılıyor mu gercekten:)
(1,479 puan) tarafından
Makası eltim kullanıyordu daha kolay diyodu bence kim neye alisirsa o kolay geliyor. Törpü de kesinlikle çok gerekli yeni doğan bebeğin tırnakları acaip keskin oluyor Allah korusun gözüne gelse tehlikeli bu yüzden tırnak kesilince mutlaka törpü yapılmalı
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Rengine takılma hep gerekli şeyler sadece tarak kışın 60 a aldım 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
 Aynisi var bende Burun aspiratoru haric hepsini kullandim  gayet iyi  e bebekten almistim
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Bu setten almstm hepsi ihtiyaç  Fiatı ucmuş:ermm:

0 oy
(8,946 puan) tarafından
Ateş ölçer hariç olmasada olur geldi bana
0 oy
tarafından
Renginin neyi var kız. Hem kıza hem erkeğe uygun bir renk. Kullanırsın bence. Bende sadece tarakları vardı baya kullandım. Ama ayriyeten burun pompası aldım dış fırçasını tırnak makası o ayrı almıştım. Bu daha mantıklı eğer hiç biri sende yoksa
0 oy
(113 puan) tarafından

bende bebeğime aynı renk almıştım.. renginin dışında kullanışlı olup olmaması önemli... makası çok kullanmadım ve burun aspiratörünü hiç kullanmadım (otri bebenin kullandım) onun dışında hepsi kullanışlı.. zaten ilk aylar tarak değil fırçayı kullanacaksınız ; çok yumuşak o da <3

(449 puan) tarafından
Bende senin gibi kullanıyorum ama konak olunca tarak gerekli oluyo Bi tek o tarakla gidiyo. Fırçayla ne yaptıysam gitmemişti.
(113 puan) tarafından
tabi zaten konak olunca onun için özel taraklar var ondan kullanılmalı.. benim bebeğimde olmadı ama olan arkadaşlarımdan biliyorum..

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 677 göst.
9 Mayıs 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ZeynepAsya'm (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kedimekimm (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,428 puan) tarafından soruldu

374,578 soru

11,203,524 cevap

34,505 kullanıcı