0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar merhaba ben bir hafta önce çatlatma iğnesi vuruldum bugün iki kez test yaptım pozitif birde kan testi verdim oda pozitif çıktı doktora gözüktüğümde iğnenin etkisi de olabilir ama yumurtan çatlamış ki gebe gozukuyosun dedi sizce gebemiyim yardım edin lutfen

4 Cevaplar

0 oy
(13,829 puan) tarafından

Bilgim yok canım inşallah güzel haberler alirsin:)

(2 puan) tarafından
İki gün sonra tekrar gel dedi çok yakın zaman yine yanılma payı olacak iki derede bı arada kalmak ne zormuş ya inşallah vardır tşk ederim
-Reklam-
0 oy
(1,217 puan) tarafından
O iğnenin etkisi en fazla 10 gün sürüyor. Sizin de yapalı bir hafta olmuş zaten 2 sonraya da 10 günü buluyor.

Bir sonraki testte bariz belli olur. İki katına çıkması gerek degerinizin. İnşallah güzel haberler alirsiniz
(2 puan) tarafından
Bugün 9. Gün hayal kırıklığına uğramak istemiyorum diye yaptırmadım yaptrsam mi belirtide yok goguslerde hassasiyet herkeste olur mu ki aynı
(1,217 puan) tarafından
Olmaz bende olamadı. Sadece adet belirtilerim vardı. Adet olacagin diye bekliyordum
(2 puan) tarafından
Adet mi oldunuz hamile mi çıktınız peki sonuç
(1,217 puan) tarafından
Adet günümde çok çok az kanamam geldi test yaptım pozitif cikti
(2 puan) tarafından
İğne vurdurmuymus muydunuz peki detaylı anlatabilir misiniz
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Bilgim yok...

Hakkında hayırlısı tatlim<3

(2 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
tarafından
Çatlatma iğnesinin içindeki bir madde pozitif gösteriyo testi . Çatlatma iğnesinin etkisi 15 günü buluyo geçmesi
(2 puan) tarafından
Anladım peki iğne vurulduktan iki gün birlikte olundu üç gün ara verildi rahatsızlandım döllenme olabilir yine ama demi doktor iki gün önemli demişti çünkü

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 468 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 336 göst.
0 oy
9 cevap 199 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 111 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,508 cevap

34,899 kullanıcı

...