0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (1,789 puan) tarafından
Eşimin bi kuzeni 20 gün önce doğum yapmıştı görümcem aradı bebek görmesine gidicez sende gel diye gittim kaynanamlar gorumcemler hep birlikte gittik bende rahatsızım durumum biraz sıkıntılı doktor erken doğum riskin var diyodu kaynanam bildiği halde ne sordu ne bu konuyu açtı hiç umurunda değil zaten hastaneden geldikten 1 hafta sonra eşimi aradı onu aramısken benimle de konuşup öyle sordu doktor ne dedi diye yani özellikle beni bile aramadı böyle önemli bişey için. Hamileliğim zaten zor bakımı zor olan bide oğlum var bütün iş güç beni bekliyor bir gün arayıp sormadı bişey lazım mı gelelim mi yada çocuğu gönder bi gün bakayım sen işlerini hallet falan hiçbir kolaylık saglamadi bide dalga geçer gibi bugün soruyo temizliğin bitti mi diye.. deli oldum.  yani ben 3 yıl her şeyine kostum yardım ettim hep ama bana gelince sesi bile çıkmıyor..  Neyse baktım bugün bayağı bi rahatsızdı onun hastalığı çok kötü geçer haftalarca yatar bende hiç sormadım ne oldu neyin var falan umursamadim bile çünkü yaptıkları çok zoruma gitti hatta ordakiler bugün  kaynananda kal hasta gibisinden imada bulundu hani ben ona bakiyim bu halimle diye.. Hiç takmadim bile evde 20 yaşında kızı var anca g.t büyütmeye yarıyo asalakk..

4 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından
Ay Allah yardimcin olsun canım bosver kaynana degil mi iste hepsi aynı Allah sağlıkla doğum yapmayı nasip etsin insallah 
(1,789 puan) tarafından
Allah razı olsun canm sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani canım sonuç
(1,789 puan) tarafından
vallahi sonuç yok :Ddd sinirden buraya döktüm içimi napimm
tarafından
İki çocuk annesi olcksn bnce kimseye ihtiyacın yok
(1,789 puan) tarafından
Orası öyle de zor zamanlarda ufakta olsa bi destek ilaç gibi geliyo insana. Olmayıncada yapacak bişey yok
0 oy
(656 puan) tarafından
Bence gitseydin yardımcı olsaydın  olabldgnce çünkü  herkes  Allahina bide arada  laf  arasında da derdin herkes iyi günde yanında olur önemli olan kötü gündür 
(1,789 puan) tarafından
Canım her sene mutlaka bu hastalığı geçirir ve kendi kızlarından çok ben bakmisimdir her ne kadar karşılık beklemesem de bu kadar nankörlügü hak ettiğimi düşünmüyorum gitsemde zaten bakamam ama teklif etmek bile icimden gelmedi inan
0 oy
tarafından
Böyleleri haketmiyo canım ne takiyorsun takma 

Kızı baksın salla gitsinn ..
(1,789 puan) tarafından
Valla bu zamana kadar hep kim ne yaparsa kendine yapar kafasındaydim ama yok öyle zor günler geçirdim ki asla affetmem onları doktor erken doğum olmasın diye öyle ağır ilaçlar verdiki resmen içince bayılıyordum oğlum 1 saat basimda anne acıktım yemek diye ağladı gözüm açık ama bilincim yoktu çok zor bi durumdu o anda  yardım eli bekliyor insan ama gel gor ki aramaktan bile acizler ne diyimki
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onları inşallah aynısını görürler inşallah
(1,789 puan) tarafından
Asla beddua etmem Allah görüyor ona havale ediyorum sadece..
tarafından
Aminnn canim zaten aynısını görecekler etme bulma dünyası merak etme canım

İlgili bir soru bulunamadı

381,738 soru

11,428,278 cevap

34,988 kullanıcı

...