0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
34 günlük bebeğim var sabah 6-30 da uyanıyor 10 da anca uyuyor her iki saatte bir kalkıyor sonra aksam 4 de uyanıyor gece 11 e kadar uyuyamıyorum esniyor sürekli ama bir türlü uykuya dalamiyor sonra huzursuz olup sürekli ağlıyor her yolu denedim olmadı kundak yaptım yok sallaiyorum olmuyor kucağımda gezdiriyorum yok pis pis yapıyorum gene de uyutamıyorum uyuyamadigi içinde ağlıyor yaklaşık bir haftadır böyle gazini da çıkartıyor kaka da yapıyor ama yok sizin bebekler de böyle olaniniz varmı napmam lazım uyuması için 

6 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Beyaz gurultu acip dinletebilirsin ya da sling baglayip oyle gezdir 4. Aydan once uyku egitimi veremezsin sordugun buysa  az sabir annesi uykusu geldiginde nasil uyumasi gerektigini.bilmedigi icin.hysuzlaniyor 
(6 puan) tarafından
Ya herşeyi açıyorum fon makinesi eletirikli süpürge su sesi gibi daha birsuru şeyler açıyorum ama yok uyumuyor agladikca oturup onunla aglacak duruma geldim artık bağlamasına dayanamıyorum beni yoran sadece ağlaması geri kalan hiçbirşey önemli değil
(1,403 puan) tarafından
Ne kadar gazini cikartsa da mutlka.gazi vardir sirtini sivazla sabirla
(6 puan) tarafından
Onu da yapıyorum gaz ilacı takviyesine bile başladım gazini çıkartıyor cikarttiktan sonra da sivazliyorum bu safer sinirleniyor ağlıyor istemiyor nedense
(1,403 puan) tarafından
Eski anam babam usulu sallayin esinle battaniyesine koyun bi ucundan sen bi icindan esin amlatabilmisimdir umarim :)
(6 puan) tarafından
Günde beş altı sefer yapıyoruz içinde keyif yapıyor resmen eşimle ben bi bakıyoruz gözler patlıcan gibi açık öğle sağlamaktan kolarimiz zayıflayacak sonunda ama o da çare etmedi
-Reklam-
0 oy
(7,242 puan) tarafından
Emzik ve beyaz gürültü çözüm olur. 
(6 puan) tarafından
Olmuyor canım hiçbir sekilde
0 oy
(1,929 puan) tarafından
2 buçuk aylık benim bebeğim de zaman zaman uykusu bozuluyor ilk zamanlar aynı böyle bahsettiğin gibiydi gündiz çok uyuyoe gece ayakta oluyordu ya da bazen gündüz 1 saat bile uyutamazdım zamanla bebek dünyaya sen bebeğe alışıyorsun her şey düzene giriyor canım o uyumasa da minik uyku rutinleri oluşturmaya çalışabilirsin her gün aynı saatte ılık banyo gibi. Bir de ben her gün akşam hava karardığında evde ışıkları kapattım tv vs ne varsa kapatıyordum. Loş ışıkta oturuyordum sonra zamanla o saatlerde uyumaya başladı.
(6 puan) tarafından
Canim bende ayni senin dediğin gibi yapmaya çalıştım doğduğumdan beri çok güzel düzenli ayni saatte uyuyup uyaniyordu ayni saatte emek istiyordu nedense su bir haftadır değişti
(1,929 puan) tarafından
Sadece son 1 haftaysa sakin ol canım telaş yapma büyüme atakları oluyor bebek bu günü gününe tutmuyor zor ama sen sabret yine düzene girer inşallah
(6 puan) tarafından
İnşallah ya tek temellim o uykusuzluk tan perişan oldu yavrum
0 oy
(363 puan) tarafından
İnanırmısınız dün aynı şikayetlerden uyumamasımdan ağlamasından dokayı hstaneye götürdüm bunun bir dönem olduğunu bazen 4 ay kadar devam ettiğini bazende bir ay içerşsinde düzeldiğini söyledi doktorumuz  ne denediysem olmadı pis pislama beyaz gürültü sallama kucakta ayakta sallama ya herşeyi ama yok sizi öyle iyi anlıyorum ki uyuduğunda nasıl dualar ediyorum anlatamam Allah ikimizede kolaylık versin ben rahatlaması için kendim rezene içiyorum sütten kendisine de etkisi oluyordur diye düşünüyorum 
(6 puan) tarafından
Amin inşallah geçer ikimizde aynıyız ya
(363 puan) tarafından
Evet emzik tutuyor mu sizinki
(6 puan) tarafından
Tutuyor canım ama düşünce o bile uykusundan uyandiriyor seninki ne zaman uyanip ne zaman uyuyor
(363 puan) tarafından
Aabah 6 gibi uyanıyor ve 12 gibi zor uyutuyorum iki saat uyur veya uyumaz akşam 7 ye kadar öyle kaç gündür doğru düzgün bir uyku yok benim emzikte emmiyor tutsa keşke memeyi emzik diye kullanıyor sürekli ağzında istiyor
0 oy
(2,403 puan) tarafından
Doymuyor mu acaba açtır belki.
(6 puan) tarafından
Yok ya bende öyle diye düşündüm ama memeyi emiyor sonra birakiyor geri verdiğimde de diliyle geri itiyor istemiyor onu dakka sonra yine veriyim diyorum yine diliyle itiyor almıyor doyunca ac olunca zaten direk saldiriyor doyunca almıyor ondan da degil

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.

399,768 soru