0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
merhaba kizlar 28 haftalik hamileyim. 26 haftada yogun stres yasadim ve suyum geldi. hastaneye yatisim yapildi. suyum azaldigi icin 2 haftadir hastanede yatiyorum.her gun su seviyesine bakiliyor. riskli durumdayim yani. doktorlarin dusuncesi 34.haftaya kadar gebeligin uzamasi yani insallah oyle olur. doguma kadar hastanede yaticam. suanlik kanama sanci yok ama cok korkuyorum.en ufak bi usutmede hemen karnim agriyor. suyum artsin diye hep su iciyorum ve her gun havuc suyu ile armut suyu iciyorum. hic istahim yok. bebek kilo alsin diye muz falan tuketiyorum.kuruyemis falan da tuketiyordum ama istah yok, artik tuketemiyorum. verilen yemekleri kendimi zorlayarak yiyorum. hastane ortaminda istah falan kalmiyor ki. evimi cok ozledim:( gurbette yasiyorum annemi, ailemi cok ozledim. yanimda refakatci kabul etmiyorlar. ziyaretci yasak ama ben koridora cikip esimle gorusebiliyorum. odada tek degilim. oda arkadasim surekli degisiyor. yeni dogum yapmis kadinlar geliuor. bebek sesinden geceleri uyuyamiyorum. dua ettikce modum yukseliyor ama bazi zamanlar agliyorum. lutfen dua edin benim icin bebegim 34. haftadan once  once dogmasin. saglikli olsun. 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sağlıkla sağ salim zamanında kucağına alırsın inşallah canim çok geçmiş olsun moralini yüksek tut Rabbımin izniyle hiç bir şey olmaz 
tarafından
insallah canim yuksek tutmaya calisiyorum ama  cokus yasiyorum bazen
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah canim her şey çok güzel olacak Allahın izniyle
-Reklam-
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm. 
tarafından
amin cok tesekkurler
0 oy
(938 puan) tarafından
Bende aynilarini yasadim cnm ama ara ara kuzenim geldi refakatcim olarak ayni yatakta yattik o derece diyim yada sabah gelip aksam gitti devletteydim bende :( 28. Haftamda dogum yaptim ozelde 1 kilo dogdu oglum
tarafından
peki oglunuz ne kadar süre kuvezde kaldi? simdi nasil saglikli mi
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canim benim kiyamam emminim cok zordur ama hastanede kaldigin her gün bebeginin daha saglikli olmasi icin cok onemli bunlari dusunerek kalbini ferahlat. Refakatci olmamasi kotu olmus ya telefonla falan konusarak idare etmeye calis
tarafından
oyle yapiyorum ben de. esim her gun geliyor Allah tan. evet bebegim icin en iyisi hastanede kalmam diyorum ama iste:(
0 oy
tarafından
Bende kızımda 31 haftalıkken su azalmasından dolayı 2 hafta hastanede yattım 34 ü beklemedi 33 haftalıkken suyum tamamen bittiği için doğum yaptım çok zor günlerdi hastanede psikoloji bozulmuştu resmen, seni çok iyi anlıyorum küvez yolu gözlemek çok zor elinden geldiğince dikkat et kendine, düzenli beslen dua et Rabbim yardımcın  olsun inşallah erken doğum olmaz zamanında bebişini kucağına alıp sağ salim çıkarsınız hastaneden
tarafından
insallah cok tesekkur ederim.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Arada bunalman sıkılman normal kuzu dua et bol bol iştahın olmasa da yemeğe çalış yemek düşün devamlı:)) sağ salim kucağına aldırsın Rabbim bebeğini.
tarafından
amin Allah razi olsun.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 215 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 128 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Zcnby (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 375 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu