0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,859 puan) tarafından

25 aylık 1 seneden fazladır kabız gitmediğimiz doktor ilaç kalmadı p.tesj yine gideceğim ptesi de. Beri yapmadi hep ben suya oturtup yapiyoruz şu sıra . Ağlıyor hep taş gibi korktuğu için tutuyor basuru var 1 yaşından beri kremlerle baya küçüldü geçen kontrolde doktorumuz dedi ama yıldım. Beslenmesine çok dikkat ediyorum aşırı su içer artık bilerek mi tutuyor bilmiyorm:(

7 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
canım 

bağırsakları tembel olabilir 

probiotik denedn mi ? 
(6,859 puan) tarafından
Denedim Cnm :( çocuk cerrahisine götüreceğim artık :( yine
(1,995 puan) tarafından
biraz daha büyük olsa şuruplar var yumuşatıyo
bende çok kabızlıktan çekerim
şurup içerim genelde
(6,859 puan) tarafından
Dulcosof bile içirdim :(
(1,995 puan) tarafından
oy yavrumu ya
kormuşta acıyor diye
ben bile ağlıyordum çok kötü ya
ameliyat mı gerek acaba illa çözüm vardır
(6,859 puan) tarafından
Bnde ağlıyorum:( ya kakasını bir görseniz biz bile o kdr kalın yapmıyoruz dur boğum boğum :(
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim. Yegenim öyle cok zor, yapmak istemiyor konusmaya başladıkça cok aciyor yapmak istemiyorum derdi. Belki senin kide oyledir.

Kayisi ve seftali hoşafı yada direk meyve cok rahatlatırdi denedin mi
(6,859 puan) tarafından
Yaptırmadım Cnm hiç Dr. Demedi.  Bnm bebegm 6 ay günde 6 10 kez kaka yapardı sonradan sıkıntıya basladk
(3,329 puan) tarafından
Kaşıntı döküntü falan varmi alerji gibi.
(6,859 puan) tarafından
Yok cnm gelişimi boyu posu baya iyi şimdi biraz araştırdım da onda ishal vs de oluyormuş bilemedmki cnm
(3,329 puan) tarafından
Ahh şükür canım. Geçici birseydir insallah, en onemli belirtisi döküntü ishal yada kabızlık bide zatiflama oluyor.
(6,859 puan) tarafından
90 cm 12.6 kg idi Perşembe gitmistik yeni. Of of annelik ne kdr zor bide zor bebeklik yaşadım artık çöküş yaşıyorum:(
0 oy
tarafından
Benim oğlum da öyle doğdun dan beri hele ek gıda da full lavman yaptık mecbur 7 gün yapmadığını biliyorum aklı erdikçe daha çok tutuyor maf oluyor malsef ilac kayısı hiç bişey fayda etmiyor bu ara yine tutmaya başladı bide aklı eriyor ya kakası gelince oturuyor gitsin diye sevdiği bı arkadasi var o hiç tutmuyor ondan hızlı koşuyor filan dedim o şekil tutmayı bıraktı yine tutuyor gibi oluyo anlıyorum hareketlerinden hemen götürüyorum ama bazen aile den de gelebiliyor kabızlık bende yok ama annem de ablam da çok var sizin de genetik olabilr
0 oy
tarafından
Asko her sabah aç karınla zeytinyağı icirsene 
0 oy
tarafından
Benm kızımda öyle her yemek yedirdiginde 1 tatlı kaşığı ben zeytinyağı yemeğine koyup veriyorum hoşaf falan kaysi suyu bide ceviz veriyorum azda olsa arada rahat yapiyor
0 oy
tarafından
Cnm benm kızımda prematüre aynı sorunu bende yaşıyorm prebiyotik ve tereyağı zeytin yağı kullanıyorm 
0 oy
tarafından
Pramuture olmasıyla alakası yok canım arkadaşım çocuğu 3800 doğdu hep anne sütü almış maşallah gaz damlası kullanmamis oda çok çekiyor hep dolu bağırsakları çatlaklar vsrmis rabbim yardımciniz olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 171 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...