0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım şuan ki kullandığı beşikten ayağını demirine atıyor. 1,5 yaşında boyu 90-91cm. İçim içimi yiyor. Bi anda düşer diye. Park beşik baktım bebek mağazasında ama pek sağlam gibi gelmedi. Kızım yerde çok koşturur beşik onun için dinlenme yeri gibi. Beşiğinde oturup oyun oynamasını sever. Çok hoplar zıplar. Eşim "bu devrilir kesin" dedi. Banada öyle geldi bilemedim ki . Başka nasıl çözüm bulabilirim bilmiyorum. Düşünmekten deliricem. 

image

Böyle birşey buldum netten ama yatak süngeri koyunca yine boy kısa mı gelir düşer mi ki?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok güzel ben çok beğendim 
tarafından
Bana yüksek gibi geldi. Özelden yazdım. Ebatları nedir diye daha yazmadı. Yarına kadar bekleyemedim. Sünger koyunca inşallah yine kısa olmaz. Demirleri uzun olsun istiyorum. Parmaklıklar mı demeliyim :)
tarafından
İnşallah istediğiniz gibi bulursunuz ben en çok rengini beğendim pembis pembis tam prenses yatagi
tarafından
Evet bende rengini çok beğendim. Genelde hep kapısız gördüm netten bunun kapısı olması hoşuma gitti rengiyle beraber
tarafından
Fiyatı ne kadar acaba link atabilirmisiniz benimde kızım olcak ve ben çok beğendim almak isterim
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
bunun ustunden atlamaya çalışabilir kısa cunku ben park yatak kullaniyorum biraz biyuyene kadar yani en az 3 yasina kadar boyle yataga gecirmem duser cunku park yatak gayet saglam dusmeyle karsilasman imkansiz nerdeyse
tarafından
Bizim kız parmakliklardan tutunup hoplayıp zıplıyor. Bazen tutunmadan da öyle yapıyor. Şimdiki kullandığımız beşiğin alt vidaları hep çıkmış gevşemiş. Nasıl becerdi bilmiyorum. O yüzden pek guvenemedim park beşiğe. Park beşik hiç alamadığım için yadirgayip kenarlardan tutunup gücünü verirse devrilir mi bilmiyorum. Yada hoplamaktan altı çöker mi ?
(1,169 puan) tarafından
olue mu iye sey canim deviremez benimki mesela kraft calipso 2 cok memnunum araştır istersen
tarafından
Netten bakayım canım teşekkür ederim ❤️
(1,169 puan) tarafından
rica ederim tatlim bide icine tabi yatak aliyorsunuz o incecek birsey ona ragmen derin yani canim dusunursen yatagin markasini da veririm
0 oy
tarafından
Çok tatlıymış bu.ben park beşiğin devrildiğini şimdiye kadar ne gördüm ne duydum.benim de park beşik var ,oğlum yatakta yatmaya alıştığı için yatmıyor maalesef 
tarafından
Bizim kız parmakliklardan tutunup hoplayıp zıplıyor. Bazen tutunmadan da öyle yapıyor. Şimdiki kullandığımız beşiğin alt vidaları hep çıkmış gevşemiş. Nasıl becerdi bilmiyorum. O yüzden pek guvenemedim park beşiğe. Park beşik hiç alamadığım için yadirgayip kenarlardan tutunup gücünü verirse devrilir mi bilmiyorum. Yada hoplamaktan altı çöker mi ?
tarafından
Ayy yok yani park beşik ne kadar güç verirsen ver devrilmiyor.ama etrafı kapalı olduğu için şimdiye kadar etrafı açık yerde yatan çocuk alisamiyor bence

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 237 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde prensesimvar (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 86 göst.