0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Boşanıyoruz çekişmeli şu an anlaşmalı yapcaz şartlarda ne istesem karar veremedim bana az eziyet etmedi çektirmedi ondan dolayı biraz donuna kadar almak süründürmekte istiyorum ama ne yapsam ne istesem de bu olur bilemedim fikir verir misiniz şiddet var psikolojik genel olarak da 1 2 kez fiziksel oldu küçük bebek var 10 buçuk aylık bide ona üzülüyorum:( aile huzurdan eksik büyücek iyiydik ama birden değişti davranışı ilgisi hakkımızda hayırlısı olsun artık nafaka istiycem 3000 düşünüyorum ben bu devirde ancak 3000 çocuk bakılır 1200 veririm diyor ama bakmak çocuğa zor o miktara velayet bende kalacak zaten de başka ne olmalı bilemedim ailemle kalcam biraz büyüyene kadar çocuk maalesef öyle bu şekilde bir ara barıştık son şans verdim ortada çocuk var diye ama olmadı şansı kötüye kullandı önceden de post attım bu konu hakkında isteyen okuyabilir yardımcı olur musunuz bana benim gibi boşanma aşamasında olanlar özellikle delil olarak ekran görüntüsü var aslında ama anlaşmalı olcak pek gerek kalmaz birde size sorum yaralar fazla gözükmez ise iyileşme sürecinde ise yani o halde bile darp raporu alınır mı alan var mı şiddeti kanıtlamak için davada şu an birkaç morluk kabuk bağlamış minik yara kabuğu var tek yani kalan o gün gidemedim hastaneye çocuk küçük olunca engel birde mesafe uzaktı geçti baya üstünden ya 3 4 gün kadar rapor için ki zaten öyle çok bişey yok hasar birkaç tokat kızarıklığı bide hassas ciltten dolayı morluk vardı geçti gibi bişey 

6 Cevaplar

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 
(14 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aman kurtulda boşver ya mecbur çocuk için nafaka al ama ayaklarının üstünde durunca onuda boşver şahsen ben öyle yapardim 
(14 puan) tarafından
Ya orası öyle tabiki de öyle hemen oldu bitti de yapmak istemiyorum biraz sürünsün ki anlasın biraz nasılmış boşanmak diye
tarafından
Niye boş versin ay, alsın hakkını sonuna kadar
0 oy
(532 puan) tarafından
Kadının beyanını esas aldığı için mahkeme özellikle rapor istemez . Bende bosanirken öyle olmuştu ama yinede daha önceden almıştım raporu. 3 bin tl vercegini zannetmiyorum benim eski eşim iki cocuda 1000 TL veriyor oda rica minnet. Yani bu süreci çok uzatmadan bitir derim. Aşırı yıpratıyor 
(14 puan) tarafından
Benim bildiğim kadarıyla kendisine bakcak kadarını mahkeme ona veriyor geri kalanı baksın diye çocukla bana değil mi maaşı 6 bin TL 3 bin TL verse yarısı kalıyor yeter ki ona bu devirde 1000 e bakmak zor bide küçük bebek masrafı da çok her şey zamlı nasıl bakıyorsunuz siz benim raporluk kadar bişey yok ama davada kullanmak için istiyorum verilir mi acaba şahit olarak onların ailesinden çok kişi var bizzat gören falan tokat attığını falan ama onların aile ya ondan güvenemiyorum
(532 puan) tarafından
Maaşın yarısını vermez güzel kardeşim . Bu adamın üzerine mal mülk varmı önemli olan o
(14 puan) tarafından
Şiddet dediysem bacaklarımda birkaç küçük şu anlık morluk var gözümün kapağında yara kabuğu var küçük ilk zaman şiş ve yaradı da gidemedim o sorun işte şimdi minik yara kabuğu kaldı göz altim mor ama o uykusuzluktan  bebek malum ama uzaktan dövmek ten duruyo soran olmuştu dövüyor mu diye çünkü görünce birde bacağımda kitle gibi bir şey çıktı o yüzden büyük ihtimalle ve akşamına hemen kanamam oldu meğersem adetmis 10 ay sonra ilk kez oda geçti bitti zaten kanama 5 gün oluyo bu olay olalı gidemedim ki acile gittim kanama için eğer bişey çıkarsa direk dicektim şiddet gördüm ondan diye de bişey çıkmadı adet dedi gönderdi acil ondan söylemedim şimdi gitsem darp raporu diye vermezler sanırım dimi yara pek yok bişey pek yok görünür diye tek görünür şey o bacağımda kitle oluştu o
(14 puan) tarafından
Yok mal mülk ama araba almayı düşünüyordu beyfendi şimdi o iş noldu bilmiyorum sanırım vazgeçti şimdi kredi kartı borcunu öne sürüyor var borcum az veririm veremem diye
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Eşinin geliri nasıl yüksekse zorla  mal varsa yarısını iste. Bide çocuğun aylik bez masrafı en az 700-800 zaten 1200 tl neye yetecek bunları anlat maması sütü üstü başı derken çok tutar üç bin verirse gene iyi
(14 puan) tarafından
Ah keşke 1000 yetse küçük bebek masrafı çok zamlı her şey yetmiyo keşke yetse de ne verirse versin umrumda değil de yetmiyo 3000 ancak kurtarır o da verir mi meçhul
(5,345 puan) tarafından
İnşallah Bi yol bulunur gerçekten masrafı çok bez Islak mendil filan kış geliyo kışlık alınıyor yaz geliyo yazlık alcan. Hasta olsa doktoru ilacı dünya masraf. Bende çok boşanmak istedim şiddet yoktu ama hep geçimsizlik kavga ama çocuğa bakacak gücüm yok. Şimdi üç yaşında bez takmıyorum artık ama genede masraflı. Allah yardımcın olsun annen çocuğa baksa ise girme şansın yok mu
(14 puan) tarafından
Çocuk küçük daha 10 aylık emiyo bide beni bırakmıyor bana yapışık keşke olsa hastaneye gittim geldim 2 saat tek bensiz durdu babaannesi ile birkaç gün önce hep demiş konuşamayan çocuk anne gel diye kadın şok olmuş üzülmüş ağlamış çocuk ağladıkca oda anne diye durmuyo bensiz
(14 puan) tarafından
İnşallah bakalım hayırlısı
0 oy
(974 puan) tarafından
Çocuklarınıza nafakayı alın biran evvel bosanin sonra siz zararlı çıkarsınız bırakın siz boşandıktan sonra sürünür sürünmez size ne sizin ilgi alanınızda değil ayrıca 3000 lira vermezler yani aylığınin yarısını kesinlikle verilmez evet kadının ve cocugun yüksek yararı gözetilerek kararlar verilir fakat karşı tarafinda yeni bir hayat kuracağı bir gerçeği var böyle düşünün Allah hakkınızda hayırlısıni nasip etsin ama kararliysaniz uzatmayın anladığım kadarıyla mal mülk te yok zaten olsada sizden evlendikten sonraki mallara ortak olursunuz anlasmaliya vardiysa konu daha fazla kötü olmdan biter inşallah 
(14 puan) tarafından
Bakalım hayırlısı olsun artık
0 oy
tarafından
Aldatmanin ekran görüntüsü derken 
(14 puan) tarafından
Aldatma değil kötü davrandığına dair ve birkaç bişey işte aldatma dediğim de şey işte bir kız yazıyo sözde o mu yalandan yapiyo yoksa gerçekten başkası var mı bilmiyorum ama yazıyo yani onlar var
tarafından
Valla hepimiz neler çekiyorz . Burda sana boşan diyenler neler çekiyorda bosanmiyor inan. Ortada pek bişey de yok. Bence boşanma

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Gamzelilrr4 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
0 oy
3 cevap 52 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tuanalina (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 708 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebek.65 (10 puan) tarafından soruldu