0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Merhaba anneler kpss'ye girecek olan kaç kişiyiz ? İlahiyatci kaç kişiyiz? Merak ettim. Çalışmalar bebekle nasıl gidiyor bana da tüyo olsun. 

5 Cevaplar

0 oy
(421 puan) tarafından
Ben çok kararsizim iptalden once girmiştim hamileyim 35+2 oldum şimdide  napacagım bilmiyorum zaten iptal edildikten sonra büyük hayal kırıklığı yaşadım tüm emeklerim boşa gitti diye cok kararsizim 
(202 puan) tarafından
Bende çok üzülmüştüm ama vardır her şerde bir hayır diyelim. Sınava odaklanalim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah zihin açıklığı versin.brnim bebekler çok küçük hic girmedim kpss ye :)) Arap Dili mezunuyum formasyonlul
(202 puan) tarafından
Allah razı olsun. Kaç aylık bebekleriniz. Benimde cesaretim yoktu da eşim sagolsun ilgileniyor oğlumuzla.
tarafından
14 ve 27 aylıklar canım. Evde çeviri yapıyorum bende fırsat buldukça
(202 puan) tarafından
Allah bağışlasın.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ortaöğretim düzeyinde girmek istiyorum kendimi denerim olursa da fahri hocalık için 
(202 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. Hakkınız da hayırlısı olsun inşallah.
0 oy
(770 puan) tarafından
Fen bilgisi öğretmenligi gircem ama çalışmadım tekrar nasıl bırakcm bilmiyorum geçenkinde zorlanmistim ağlamıştı bebeğim :/ bide bizim eğitim var 
(202 puan) tarafından
Allah kolaylık verir inşallah eşinize güvenin sınava odaklanın olur inşallah.
(770 puan) tarafından
Bu sfer sukurki annemde var ama ağlıyor ya kıyamıyorum
(202 puan) tarafından
Evet benimdeki 2 yaşında bensiz durmaz ama onların geleceği bizim elimizde o yüzden sınava odaklanmaliyiz :)
0 oy
(185 puan) tarafından
34 haftalık gebeyim bir yıldır bu sınava hazırlanıyordum iptal edildikten sonra doğuma yakın olacak diye baya korkmuştum da 34 haftayken girmek de biraz zor olacak gibi duruyor hayırlısı. Odyologum bu arada
(421 puan) tarafından
Araya giren zamanda çalıştınız mı ben çöktüm pskolojik olarak bakmadım 35+2  gebeyim bide alan sınavım var 2 ekimde 20 ekimde doğum görünüyor zaten
(202 puan) tarafından
Çalışamadım maalesef. Bende alana gircem 2 Ekimde hayırlı olsun artık.
(185 puan) tarafından
Amin inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını hayırlısıyla alırız
(185 puan) tarafından
Ben de düzgün çalışamadım bir buçuk ayda toplasak verimli çalıştığım süre 2 3 haftadır anca. Şimdi de son tekrarları yapmaya çalışıyorum. Sizin işiniz de çok zor Allah yardımcınız olsun
(202 puan) tarafından
Amin . Allah hepimize kolaylık versin inşallah.

İlgili bir soru bulunamadı

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...