0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bakım ürünleri neleri nasıl kullanıyorsunuz fotografı yorumlarınızı bekliyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(15,611 puan) tarafından
Rusur taşı kullanıyorum duştan sonra nemlendirici olarak L'Oreal Paris Aloe Vera bı kadar (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠) yüzüm kuru olduğundan çok fazla nemlendirici Krem kullanırım sadece 
(171 puan) tarafından
Rus ur taşı ne oluyır
(15,611 puan) tarafından
Netten bak canım yüz için bir taş
tarafından
Gerçekten işe yarıyor mu o
(15,611 puan) tarafından
Düzenli kullanıldığında evet rengini açıyor
-Reklam-
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Saçım için L'Oreal Paris keratin bakım maskesi ve saç sirke toniği kullanıyorum. Yüzüm için karışım bir krem kullanıyorum 15 gündür falan. Arada piling maske falan yapıyorum unutmazsam nemlendirici Krem sürüyorum sabah uyanınca yada gece yatarken 
tarafından
Saça maske nasıl yapılıyor ya benım saçlarım çok gür merak ediyorm
(8,980 puan) tarafından
Kız maske yaziyo ama bildiğin saç kremi gibi suruyon yediriyom bekliyom duruluyorum
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Kabak lifli sabun kullanıyorum nemlendirici olarak Hindistan ceviz yağı kullanıyorum❤
0 oy
(561 puan) tarafından
Arko krem :D :D
0 oy
tarafından
Givenchy ve La mer markasının çoğu ürününü severek kullanıyorum, çok nadir Estee Lauder. Bence cilt bakım konusunda en iyileri. Bunlar dışında cilt bakımı için marka ürün almam, evde kendim doğal peelingler, maskeler yaparım. 
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Sadece nemlendirici  bide gül suyu sürerim o kadar
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Saç için pantane keratin özlü maske kullaniyorum arada. Duştan çıkınca saç bakim yağı sürüyorum. Yüzüme cay ağacı yağı ve sabunla yıkıyorum.  Gece yatmadan once portakal yagi sürüyorum
0 oy
tarafından
Kızlar başka neler kullanıyorsunuz?? 
0 oy
(770 puan) tarafından
Valla aynayı zor kullaniyorum :( ama kuaföre gidip bı baslicam biseyelre 
tarafından
Ben artık kendime bakmak istiyorum ya bilgi almak için de post açtım
(770 puan) tarafından
Bende baslicam gül suyunu tonik olarak kullanın diyolar ne kdr aynayaa zor baksamda bende saç sirkesi kullanıyorum çok dökülmüştü şükür durdu artık :) bepantolun nemlendiricisini aldm bir de çay ağacı bana iyi geldi çay ağacı toniği yıkama jeli yağını kullanıyorum elim degsikce
(770 puan) tarafından
Bir de doğal sabunlar genellikle artık onlarla yıkıyorum yüzümü bana zeytinyagi sabunu iyi geldi
tarafından
Siyah maske kullanıyorum lekeleri fln temizliyor arındırıyor başka neler kullansak acaba
0 oy
tarafından
Hiçbir y, kullanınca cildim mahvoluyo benim
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Hiç.birsey  kullanmiyoree:D

0 oy
tarafından
Kullandigim birşey yok 
0 oy
(12,542 puan) tarafından
Ölüyor olsam güneş kremi surerım 

Bioderma leke için tonik ve gece kremi kullanıyorum bu ara 

Ayda bi cilt bakımına giderim 
tarafından
Cilt bakımı kaç para kuaföre mı gidiyorsunuz onun için
(12,542 puan) tarafından
Güzellik merkezine gidiyorum işleme göre değişir bu sefer hydrofacial yaptıracağım 350 tl
tarafından
Anladım teşekkür ederim
(12,542 puan) tarafından
Kuaförluk işlerimi kendim yaparım saç boya kaş bıyık ağda kalici oje fln
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Yaklaşık üç aydır keçi sütü sabunu ile düzenli yıkıyorum o kadar fark ettiki anlatamsm yüzüm parladı resmen onun haricinde gündüz ve gece kremlerim var makyaj zaten yapmıyorum çok nadir özel günlerde.
tarafından
Foto ekleyebilir misin hangi kremler onlar?? Nasıl kullanıyorsun
(7,545 puan) tarafından
Gündüz kullandığım arko ultramed nemlendirici bakım kremi çok memnunum benim cildime iyi geldi yani gece için Neutrogena yaşlanma karşıtı bakım kremi pembe kutu ondanda memnun kaldım ama bana iyi gelen başkasına iyi gelmeyebilir cilt tipine göre benim karma bir cilt tipim var alın bölgem yağlı kalan bölümler kurudur mesela.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
14 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Selimin annesi (8,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
+1 oy
6 cevap 81 göst.
5 saat önce Diğer kategorisinde Melis63 (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
6 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

378,429 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı

...