0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar uygulamaya göre 6 haftalik ultrasona gore 5+4 gunluk olmasi lazim. Son 3 4 gundur kasik agrisi otururken yatarken giren agri kayboldu okafar bos gevşemiş hissdyrumki onceden yururkn bile hafif agrim olurdu şimdi hic belirti yok gogusteki de azaldı agri kizlar bu normlmi yoksa doktorası gdeyim cok mutsuzum en son 4+4 7 milimlik kese görmüştük bostu. Simdi bukadsr vücut rahatlayinca şişlik bile yok bir srunmu olustu acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(1,549 puan) tarafından
Yani her insanda farklı seyreder ama seni korkutmak istemem yengemin bulantı kusmasi vardı hep sonra durdu yengem rahatladım derken kontrole gitti bebeğin kalbi durmuştu. Rabbım acısını  göstermesin cnm 
tarafından
Bnde oyke hissedyrum canim oluşumu yeni bir anda kesilmesi hic olagan glmedi alıştık ama sifir inancım yok artik bir degil iki değil üç degil hp hayal kirikligi
(1,549 puan) tarafından
Neden öyle dedin ki hayal kırıklığı neden
tarafından
4 senelik evliyim bir ds gblik gcrdim sol tupum alindi bir yıl onun icin bekledik busefer yine ayni olmasin rahim filmi cektrdik bu arada iki kimyasal gebelik sonra 3 ay klomen kullandım bir ayda çatlama ignesi vuruldu o ise yaramadı bi tane daha kimyasal yaşadık eşimde bnde her defasında sevinip üzülmekten bıktık artık sevinmiyrzda artik çünkü hep oyle oluyr bn artik cidden haketmedigimizi dsunuyrum ite köpeğe hic anneliği bbaligi hk etmeyen bakmayan insanlar ana baba oluyr biz cok istediğimz halde hasretz isyan etmiyim dyrum ama cok yoruldum yıprandım
(1,549 puan) tarafından
Benimde 2 dusugum oldu 1 yıldan fazladır bebek bekliyoruz olmuyo evet bende her ay geciktigim gibi test Almaya koşardım hep negatif vardır rabbimin Bi bildiği dedim asla neden anne baba olmayı hak etmeyenler oluyo demedim çünkü Rabbım iyisini bilir şükret sadece dua et sabret emin ol Rabbım verir biz kullar sabretmeyi bilmiyoruz .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkma bence, herkeste farklı belirtiler oluyor. Yerleşme ağrısıydı o yaşadıkların muhtemelen, zamanla zaten geçiyor ama şüphen varsa randevu alıp elbette kontrol ettir. 
tarafından
Insallah canim bilmiyrum artik
0 oy
tarafından
Canım biraz rahatla aşırı stres yapıyorsun. Anlıyorum elinde olmuyor ama stresden uzak durmaya calis herşeyi oluruna bırak. 

Ben gebeliği kaset testlerle öğrendim. Okuyorum internetten bos gebelik kimyasal gebelik durumları da varmış ilk defa duyuyorum tabi bunları o bir kaç gün kafayı yedim resmen ta ki doktor kontrolünde herşey netleşene kadar. Gebelikte kaygi stres iyi değil. Korkularını ardında bırakıp dualarla Allah'a sığın herşeyi ama herşeyi onun rızasına bırakırsan manevi olarak daha rahatlarsın. Belirtiler de gebelik boyunca sürecek değil ki ilk belirtiler biter bulantılar başlar. Sıra siradir bazı şeyler kendine bu kadar yüklenme. Yıllarca böyle sıkıntılar yaşayıp eninde sonunda evladına kavusanlar sana umut olsun her zaman. 

O bebisi kucağına aldığını okuyacam buradan Allah'ın izniyle. 

Derdinden büyük Allah var. Allah var umut da var. 
tarafından
Yüreğini ferah tut gebeliğin Allah'ın izniyle sağlıklı öyle hissediyorum.  Sevincini paylaştığın postu da okuyacaz Allah'ın izniyle
tarafından
Ya keske oyle olsa canimsin :) okadar iyi gliyrsunki Rabbım senin ne isteğin varsa su guzel gunde nasip etsin insAllah
tarafından
Amin canım amin. Valla önce sağlık sonra Altı üstlü oturuyoruz bir an önce burdan daha hayırlı daha güzel bir yere taşınmak ve eşimle muhabbetin huzurun artmasıni isterim.
tarafından
İnşallah nasil istyrsan oyle olsun :)
tarafından
Amin amin. Allah razı olsun.
0 oy
(421 puan) tarafından
Hayir canım bende aynı oldu 3 ayim cok rahat geçti sanki gebe değildim arada  bi koku hassasiyetim gelip gidiyordu hic sanmıyorum kotu düşünme bos yere bence
0 oy
tarafından
Doktora görün mutlaka, bende de belirtiler kaybolmuştu gittiğimde kalbinin durduğunu söyledi doktor 
tarafından
Kaç haftaliktin canim
tarafından
11. Haftaya girmek üzereydim canım ama 7. Haftada kalbi durmuş
tarafından
Senin biraz daha ileri donemmis. O dönemlerde Belirtilerin birden kesilmesine dikkat edilmeli arkadaş henüz baslarda sayılır kalp atışı daha duyulmamış. İlk muayeneye gittiğimde kadınlardaki bıçak batma hissim yoktu hiçbir belirtim yoktu. benim bulantılar çok kısa sürdü ama çok da yoğundu. Evet kusma olmadı ama gün boyu bulantım vardı. 7. Haftaydi sanırım başladı dokuza girer girmez bıçak gibi kesildi. Bir sabah uyandım ve bulantı yok. Anneme bulantilarin bittigini soyleyince en son ne zaman kontrole gittin herşey yolunda mı diye sorup korkutmustu ama 13. Haftada cinsiyeti öğrendim doktora sormuştum normal demişti.
tarafından
Evet canım herkes aynı olacak diye bişey yok , dediğim gibi bana da normal dediler ama durum farklı çıktı maalesef, Rabbim sağ Salim sagliklica kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Amin amin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı