0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
1 yıllık evliyiz. Halbuki her hafta evlerine gider her gün telefonda konuşuruz. Sürekli" annemi ara annemi ara "demesi yordu. Herşeyi unutuyo annemi ara lafını unutmuyo.Anne diyince sana  bişey oluyo diyo.Yani gına geldi ne biliyim.Çok yakınız birbirimize gidip gelebiliyoruz kolayca.Ben kendi annemle bu kadar konuşamıyorum işe gittiğinden.Her gün arıycaksın diyor bir de. Günlük rapor veriyoruz zaten bi özelimiz de kalmadı.

12 Cevaplar

+1 oy
(2,974 puan) tarafından
Bacım baştan tavrını koymazsan ilerde önünü alamazsın 
(1,246 puan) tarafından
Buradaki çoğu sorunun cevabı bu ama çoğu kişi söylesen de yapmıyo. Tavır herşeydir. Susup anlamasını beklemiceksin anlamazlar hayatta..
(120 puan) tarafından
Hiçte anlıycanı sanmam kimse kolay kolay değişmez
(1,246 puan) tarafından
Sen denemeden vazgeç sonra değişmez bu şekilde düşünürsen değişmez tabi canım. Sus kabullen o zaman kendine yaparsın naparsan. Senin için diyoruz biz
-Reklam-
0 oy
(437 puan) tarafından
Tuvalete giderkende izin iste diyormu alsın aranıza yatırsın 
(120 puan) tarafından
Soğuyorum böyle yaptıkça. Dediğini de yaptırır
(437 puan) tarafından
Senin özgür hür iraden yokmu canım aramıyorum de çık benim kocamda haftada anasını 1 arar ya aramaz cocuk olduğundan beri hergun ara cocuğu göster diyor başka bir derdin varmi diyip cikiyorum birde herşeyde nazar olur nazar olur diye kocamı fişikliyorlar bende arayamam nazar olur diyip lafı yapıştırıyorum onun gönlünü mü eğlendircem off bıktım seninle mi uğraşacam de cık işin içinden madem bu kadar anasına meraklıymış ne demeye evlenmiş aynen bu soruyu sor ona
(120 puan) tarafından
Hepsi böyle işte çocuk olduğunda daha beter olacak desene. Ama az kaldı bişeyler dıyecem. Hiç olur olmadık anlarda bile anası aklında
(437 puan) tarafından
Ilk evlendiğimizde benim eşimde böyleydi anamın yemegı anamin bilmem nesi ben biraz lafımı esirgemeyen biriyim bende dedimki 4 senedir şırnaktayďın ananı ayda bir arardin evlenince anan mı aklına düştu madem anana bu kadar meraklıydın evlenmeseydi çok istiyorsan ben gidim anan gelsin dedim birdahada anam demedi
(120 puan) tarafından
Bn de bu gidişle diycem cidden artık kim kırılır üzülür diye düşünmekte istemiyorum
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Sende onu darla annemi ara annemi ara diye. Yada dalga geç sürekli. Tuvalete mi gidecek oldu anneni ara de. Tuvaletten mi çıktı. Sen içerde anneni özlemişsindir şimdi anneni ara de. Bunu da hep gulerek yap ki anca öyle anlar durumun komik olduğunu. Erkekler en çok kendileriyle dalga geçilince dank ediyor bazı şeyler. 
(830 puan) tarafından
Bende katılıyorum böyle farlarda anlar belki
(120 puan) tarafından
Mutlu olur ara diyo sanki ben mutlumuyum acaba sürekli beynimi ana diye sömürmesinden. Dalga geçsem yine ben suçlu olurum evlenınce ana kuzusu kesiliyorlar
0 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy ben okurken fenalık geçiricektim ne saçma başlarım anana de
(120 puan) tarafından
Kız rüyalarımda ikisiyle uğraşıyorum resmen kabustan uyanır gibi uyanıyorum . Psikolojim bozuldu
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Böyleleri evlenmesin abi ya
(120 puan) tarafından
Sanki ben anasından ayırıp eve getiriyorum :)
(17,811 puan) tarafından
Allah sabır versin :)
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Dogum yaptım yapali aramadim wapsapdan görüntülu arar oglumu görür tamam  aramak zorunda degilim ki esim bana dese kendin ara aricaksin benim adima ara falan deme derim aramk istersem ararim yani allahtan esim anneci aileci degil olsa cekemezdim
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Zamanla kendi bile haftada bir arar oluyor. Benimki de çok darladı ilk zamanlar. Artık kendi isteğimle arıyorum, hatta oğlundan çok ben konuşuyorum kaynanamla. Kendi de bıkar bi süre sonra .
(120 puan) tarafından
Ya ben ararım onda sıkıntı yok kaynanama karşı kötü bişeym de yok hiç bişeylerine karışmam ama sürekli böyle demesi beni yoruyo. Enerjimi sömürüyo durduk yere
(120 puan) tarafından
Tabi kaynanam da oğlunu sürekli  fişdekliyo gelin de hiç aramıyo neyse ben ararım diye. Ara bozmak ister gibi
(1,975 puan) tarafından
Senin kaynana da fenalık varmış. Az önce bi arkadaş paylaşmış doğmamış erkek sendromu diye. Hah seninkinde ondan var sanırım.
(120 puan) tarafından
Var tabi der kimseye kötülüğüm yok diye filan ama bu yaptıklarıda pek masumca değil . Bilemiyorum herşey olabilir :)
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Aradım de geç sende her defasında arama
(120 puan) tarafından
Yemin ettirir öyle de bi insan. Herşeye bi Açıklama yapmaktan yoruldum
0 oy
(112 puan) tarafından
Benimkide öyleydi hep tartisirdik .Kiymete biterdi. En son akışına bıraktım şimdi kendi konuşmuyor kızmış annesine. Bosver üstüne düştükçe kıymetleniyor.
(120 puan) tarafından
Kimseyle yüz göz olmakta istemiyorum. Genelde kendi hhalimde takılırım kimseye zararım olmaz ama beni artık çıldırtacaklar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla bende annciyim
(120 puan) tarafından
Hepimiz anneciyiz ama bazı durumlarda  evimizi eşimizi sorumluluklarımızı da bilmemiz  lazım
(9,247 puan) tarafından
Eşsorunlulugu anne sorumluluğu farklı dengede tutmak lazım.sanırım senın ki tutamıyor özeli anlatmak değilde günlük aramak olabilir nasır bişey için canınızı sıkmayın
(120 puan) tarafından
Yok ben alıştım insan herşeye alışıyo inan. Tamam diyorum herşye sırf yanlış anlamasın diye. Kendimi açıklamaya çalışcam diye yormycam artık
0 oy
tarafından
Aynı benimkide öyle 4 yıl oldu hiçbir değişme olmadı hep ayni şeyleri yaşamaktan bende yoruldum bir pazarımız olmaz kosa kosa gideriz vardiyalı çalışıyor gece çalıştığı zaman gündüz biraz uyur kosa kosa gideriz 4 12 çalıştığı zaman gece 12 1 demezler annesi gil gelir 8 4 çalışır akşama kosa kosa gideriz sürekli evde en ufak bisey olsa annesini arıyor hastaneye birlikte giderler benim eşim bağımlı artık bende elimi ayağımı çektim ne yaparsa yapsınlar yoruldum 
(120 puan) tarafından
Valla uğraşsakta değişmezler bacım kabullenmek zor ama yanlış bişey demekte istemiyorum suçlu ben olurum. Güzel güzel anlatsam işine gelmez
0 oy
(11,306 puan) tarafından
Sana tavsiye cocugun yoksa önce bu sorununu coz sonra cocuk yap
(120 puan) tarafından
Hamileyim 6 aylık. Bu sorun da ne kadar uğraşsam çözülmez gibi
(11,306 puan) tarafından
Çözülmez annesine düşkün olan erkek anneden vaz geçmez ne yazikki ben bisi desem hemen senin ailen de şöyle demeye gider
(120 puan) tarafından
Bizim de anamız babamız var çok şükür ama ne biliyim biri de karışmaz hayatımıza sorgulamazlar öyle. neyse saldım artık
(11,306 puan) tarafından
Bazen bende kızıyorum abartiyorlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 245 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 289 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 219 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (293 puan) tarafından soruldu