0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (812 puan) tarafından
Kızlar telefon numaramin sapıkların eline geçtiğini söylemiştim eski postlarimda 

Ve bunu yakınlarımin yaptığından eminiz artık gelen mesajlar falan olaylar oldu uzatmicam

Birileri kötü olmamızı istiyor eşimle ailemle açık açık söyledi mesajlarda 

Whtp Profil fotomdan falan fotoğrafımin üzerine büyü yaptırabilirler mi yani ismen olduğunu biliyoruz ama fotoğrafımin üzerine de yaptırabilirler mi??

Saçma sapan şeyler yazacak arkadaşlar yok inanamıyorum falan diyecekler yorumunuzu kendinize saklayın bu konuda çevremde çok şeyler yaşadık hatta kuzenlerim boşandı 

Nasıl bir dünya olduysa herşeyden çekinir korkar olduk Rabb'im kimin ne düşüncesi varsa başına çevirsin Cuma Günü  Hürmetine AMİNNN 

13 Cevaplar

0 oy
(4,999 puan) tarafından
Onu blmyrm ama küçücük elbise parçadan bile alsalar oluyor diye biliyorum Allah muhafaza 
(812 puan) tarafından
Ayy Allah'ım sen koru yarabbim o kadar çok üzülüyorum ki Rabb'im korusun
(4,999 puan) tarafından
Evinde sürekli dualar aç canım Felak nas Fatiha bn pek anlamam öyle şeylerden ama bütün duaları ac
(812 puan) tarafından
Evet canım dua benim hayatım o olmasa yaşayamazdım bu dünyanın cirkinlikliklerinin arasında
(4,999 puan) tarafından
Allah kahretsin bu işle uğraşanlar oda bunu yapanlarda cennet yüzü görmezler inşallah hele bak ya
(812 puan) tarafından
AMİNN canım Rabb'ime havale ediyorum
-Reklam-
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Yapılır diye düşünüyorum Allah fırsat vermesini 
(812 puan) tarafından
AMİNN canım nasıl yaşayalım bu dünyada nereye gidelim bilmiyorum yaa
0 oy
(119,506 puan) tarafından
baktim o pistuna olay olali 1 ayi gecmis numaran degistimi bide fotoyu gec adinla bile yapilir büyü
(812 puan) tarafından
Evet sevda numarami değiştirdim mesaj atmış tekrar hesaptan adımı vererek onun mutlu olmasını istemiyorum demiş çok sinirliyim
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Yapılır mı bilmiyorum ama abimle yengemin evliliği sallantılıydı.Bi hocaya danistilar.Hoca fotoğraf istemiş.Bunlarin geleceği yok bosanacaklar demiş.İsterseniz birşeyler yapalım demiş ama bizimkiler korktu günaha girer diye o yüzden su anlık durdular
(812 puan) tarafından
Bol dua okumak Allah'a sığınmak gerek Rabb'im yar ve yardımcısı olsun onların da canım
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Nette bı video izlemiştim yabancı bı ülkede yapılmış kadının resmini at nalina bağlamışlar değişik yazılar.vardi topraktan çıkarmışlardı mümkün olabilir.belki
(812 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya çok kötü insanlar cokk
0 oy
tarafından
Adin ve anne baba adin yeterli yaptirmak isteyene ama korkma boyle seylerden korku kotulugu ceker Allah muhafaza
(812 puan) tarafından
Şeytan ve seytanlasmis insanların şerrinden âlemlerin Rabbine sığınırım Allah'ım korusun her türlü kötülükten
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Küçücük bir taşla dünyamı kararttılar ,herşey herşey olabilir. 
(812 puan) tarafından
Allah o karanlıkta kendilerini bıraksın dizede geçmiş olsun canım
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Evet tabiki yapılır canım
(812 puan) tarafından
O zaman kaldırayim profilimi falan yaaa hiç koymuyordum nadir koyardım kaldıracağım mecburen
(17,886 puan) tarafından
Kaldır valla yaparlar çok duydum
(812 puan) tarafından
Kaldırdım kuzum:(
0 oy
(770 puan) tarafından
Aboo şok oldum vallaha Rabbim öylelerine fırsat vermesin inşallah
(812 puan) tarafından
Aminn canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet yaparlar mesela halam herseyı yapar 
(812 puan) tarafından
Halan miii halan büyücü mü:o
(9,247 puan) tarafından
Acıkca söylemez ama yapar pislik
(812 puan) tarafından
Allah ugrastirmasin canım üzüldüm halana Allah doğru yola döndersin
0 oy
(103 puan) tarafından
Bir yerde okumuştum eger fotografta gözleri belliyse yapılabılıyor 
(812 puan) tarafından
Neyyy ay Allah'ım a sığınıyorum ya psikolojim bozuldu resmen
0 oy
(362 puan) tarafından
Birinin size büyü yapması için evinize gelmesine gerek yok anne adı sizin adınızı bilmesi yeterli o yüzden çocuğunuz olunca çift isim koyun birini sadece siz bilin bu arada büyüden korkmayın çekim yasası denen birşey var evinizde hergun bakara suresi açın saffat cin suresini açın Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz  
(812 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim Rabb'im korusun inşallah canım
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Evet fotida yaparlar 

Yani resimden yaparlar 

Hemde net yapar 

Bol bol dua aç evinde 
(812 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 594 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 370 göst.
0 oy
2 cevap 252 göst.

381,302 soru

11,414,671 cevap

34,963 kullanıcı

...