0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Ewet yanlis duymadiniz benim kimlik daha eski☺☺firsat olmasi ne edek ☺ simdi biometrik foto cekinecemde makyaj falan filan sorun oluyormu ya makyajsiz istiyor diorlardi asli war mi

2 Cevaplar

0 oy
(1,407 puan) tarafından
Bende dün kimligimi kaybettiğim için ve onceden tesetturlu oldup şimdi acildiğim için kimlik ve ehliyet yenilemeye gittim. Doğru canim makyaj istemiyolar hatta şaçin benim ki gibi kicircik ve uzunsa bağlatiyolar haberin olsun. Boynunda kolyen kulaginda küpen varsa onuda cikarttiriyolar
(6,053 puan) tarafından
Amaann sildirdi mi :)
(1,407 puan) tarafından
Evet ya islak mendille sildim bende valla
(6,053 puan) tarafından
Ayyy aglayacam ☺
(1,407 puan) tarafından
Assada biri sorun olmuyo demiş :) benim fotoğrafci yaşliydi eski toprak garantici olur derler belki ondan yapmistir bana :D en iyisi gideceğin yeri arayip sor canim bide beyaz birsey giymeni istemiyolar
(6,053 puan) tarafından
Zikkkim de☺ hic vesikalik cektirirken bu kqdar gerilmediydim☺
-Reklam-
0 oy
(15,843 puan) tarafından

Biyometrik fotoğraf makyaj yapılır mi?

Biyometrik fotoğraflarla ilgili en sık sorulan soruların başında makyaj geliyor. Kadınların biyometrik fotoğraf çektirirken makyajlı olmalarında bir sakınca bulunmamaktadır. Yüzde bulunan belirli lekeler gibi çeşitli izlerin üzeri kapanmayacak şekilde makyaj yapmakta bir sorun bulunmamaktadır. 

Yanılıyor muyum diye nettende baktimm ben cekinirken rimelde vardı fondöten de sildirmedide :silly:

(6,053 puan) tarafından
Icime bi su serpildi☺☺ bilemedim yapsam mi yapmasam mi☺☺
(15,843 puan) tarafından
Valla benim fotografcim silip paklamadii benii ☺️☺️Hatta hafifte bı tebessüm olsun yüzünde dedii miss gibide oldu ben beyaz kıyafet sıkıntı diye biliyorum arkadaşıma degistirmislerdi
(6,053 puan) tarafından
Zikkimlar ☺☺bu ne ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu