0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Akşam üzeri oldu henüz daha evleri silip süpürmedim yemek olarakta dondurulmuş pizza aldım eşim yok bugün trendyoldan aldığım tüm ürünler geldi bar sandalyesi akşama doğru gelecek bunları da bugün halledersem 3 ürünüm kaldı geriye ondan sonra bitiyor şükür 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kızımın yemeklerini hazırladım. Annemde bize göndermiş sağolsun. Temizlik günüm yarın. Eşimin çok saygı değer anneciği geldi gitti. Kızım uyumak üzere onu bekliyorum. Hiçbir işim yok. Malak gibi yaticam. 
(30 puan) tarafından
Bende keşke yatsam
tarafından
Yat bacım ne tutuyor.
(30 puan) tarafından
İşler güçler 2 bebek daha sayarım dnendbdbdbd
tarafından
Allah yardımcın olsun canım :))
-Reklam-
0 oy
(11,646 puan) tarafından
Mutfak dolaplarini silmeyi düşünüyordum ama bebe durmuyor huy değiştiriyor sürekli napcam bilmiyorum
(13,860 puan) tarafından
Nasıl temizlerken zorlwnirim nasıl oluyorki
(11,646 puan) tarafından
Yani sökmek isteyince yapış yapış kalıyor dolaplar
(13,860 puan) tarafından
He anladım cnm
(11,646 puan) tarafından
Benim girdiğim evin fayanslarina yapistirmislar her yerde vardı söküp temizleyene kadar canım cikti
(13,860 puan) tarafından
Anldim cnim
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Akşma kadr yatmak dışnda bişey yapmadım halsizim ve hastayım eşimn gel sne yakn yemk yapıcam kızımda uyuyo inşallah hemn uyanmaz 
(30 puan) tarafından
Bence uyuyorken yemeğini yap canım çok geçmiş olsun ❤️
0 oy
tarafından

Süslenip puslendim bugün gezip tozacam önce salona gidip bı  toz alacam..ordan mutfaga gidip makine bosalticam ardından da yatak odasın da bı arkadaşa bakıp cikacam bugün randevularım coook dolu:D

(30 puan) tarafından
Allah canını alsın bende süslendim mutfağın dolapların falan sildim laboratuvari yıkadım en son bir sil süpür kaldı başka isim yok fbebdbdbdb
tarafından
Kız Allah etmesin Allah almasın canımı şimdi bebem daha çok küçük ne diyin bacii
(30 puan) tarafından
Ay yok kuzum klavye yazmış otomatik olarak Allah canını almasın * dediydim Allah korusun
0 oy
tarafından
Bugün bir isim yok bütün gün yatacağım 
(30 puan) tarafından
Benide al koynuna
tarafından
Gel bacım buyur
(30 puan) tarafından
Foşur Foşur yatak
0 oy
tarafından

esımı ıse gondereyım ortalıgı toplucam yerler silinecek toz alırım bır ustten snra kanepeler ortu aldım ıkıye kesip kullanırım ben oturma yerıne orterım sadece kestıgım yerleri dıkmem gerek oyle baska planım yok :Daksamda dizim var 

(30 puan) tarafından
Ne dizisi benim tv gelmedi daha dizi mizi izleyemiyorum vallaha
tarafından
senden daha guzel bakıyorum hosuma gıttı yaz dizilerinden sureklı dizim de tek gonul dagı var :)
(30 puan) tarafından
Vallaha en son 4 sene önce foxta bir dizi başladı onu çok sevdim takip ettim oda 4 5 bölümde sezon finali yaptı ondan belim hiç izlemedim tv
0 oy
tarafından
Sen eski kullanıcı mısın bıyıklı adam vardı profilde 
(30 puan) tarafından
Evet dur onu bulup koyayım bugün işlerimi bitirip
0 oy
tarafından

Yan gelip yatıyorum miss gibi :D işlerimi sabah yaptım kız şimdi de iki tabak makarna gömdük kızımla 

(30 puan) tarafından
Oh afiyet olsun aşk kuşum ben şimdi çocukları uyuttum kalkıp silip süpürme yapcam evde dokunmaktik mikro dalga var çalıştırmayı bilmiyorum dondurulmuş pizza almıştım dbebdbevdvdvd tavada ısıtıp yicem vallaha
tarafından
Teşekkür ederim aşko ohhh sana da afiyet şifa olsun kolay gelsin
(30 puan) tarafından
Vallaha birisi makarna yapmış bende pizzayı kaldırıp makarna yapcam
tarafından
Bende yaptım kız hahahaha çok güzel oldu yedik bitti yap sende ye aşko ☺☺☺
0 oy
tarafından
Evi topladım silip süpürmedim annanemle ayni mahalledeyiz biseyler yapmış parka gececegiz oturmaya ordan cezaevine gidecegim
(30 puan) tarafından
Özel değilse ceza evine neden gidiyorsun
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Oğlum uyursa niyet ettim yemek etmeye telefonumda elime emzirmeden emzirmeye alıyorum :D 
0 oy
tarafından

Pineklemeyi düşünüyorum hayal ediyorum düşlüyorum ama harekete geçemiyorum bilin bakalım neden :angel:

(30 puan) tarafından
Çünkü işin vardır çocuğun vardır
tarafından
Iki tane erkek bebe var sjsjs:)))
0 oy
(8,588 puan) tarafından
İşlerimi bitirdim dünden Yemeğimde var Şimdi uzanmışım öyle canım sıkılıyor :)
0 oy
(18,296 puan) tarafından
Sabah 7 Buçukta kalktm oğlumu hazırladm kahvaltısını yaptı okula götürdü babası bende işi hallettm birazdan gelirler biz hazırız anama gidecez bacımda geliyo 
0 oy
(12,953 puan) tarafından
Tam halilar kaldırdım uyandı bebiş daha yemek yapacağım aklımda bi şey yok 
0 oy
tarafından
Bebeyi uyuttum dus alip atistiricam Eşim pazara gidecek gelince hazırlanıp ben kaynanam eşim kızım dışarı çıkıp yemek yiyecez yürüyüş yapacaz bir kaç birsey bakacaz kaynanama sonra eve gel çay iç bebe doyur yatır 
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Akşama yemek yok 

Kız uyuyunca kalkıp sigara içem dedim kapı çaldı komşu  oğlunu bıraktı öyle  seviyorum 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Çocuklar uyusun duş almayı düşünüyorum sonra da eşim gelince kayınvalideme gidicz çocukları bırakıp market pazar alışverişi yapıcm 
0 oy
(16,302 puan) tarafından
Kahvalti yaptık sonra çocukları banyo yaptım. Ondan sonra bulaşıkları yıkadım o sırada da öğlen yemek için fırına tavuk attım. Sonra kendim girdim banyoya. Camlari sildim birazdan evi süpürecem sonra öğlen yediğimiz yemeklerin bulaşıkları duruyor onları yıkayacam daha sonra namaz kılıp akşam yemegimi yapmaya başlayacam 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Öyyyylece yayılıyorum böööööğğğn kuzum
0 oy
(269 puan) tarafından
hamileyim.iş yapinca gece agridan uyuyamiyorum 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 502 göst.
23 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ada3 (2,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 324 göst.