0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (612 puan) tarafından

Arkadaşlar merhaba 15 aylık oğlum kaç aydır geceleri sürekli uyanıyor bazen saat başı bazen 2 saatte bir m.emeyi verince susuyor ama bu olay beni çok yıprattı artık, karnını doyurupta denedim ama yine uyanıyo ne yapmam lazım bana bir çözüm bulun lütfen:'(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açlıktan olabilir acıkıyordur kıyamam 
(612 puan) tarafından
Karnını doyurupta denedim ama yine uyanıyor
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Memeyi bırakınca rahatca uyursunuz tatlım
(612 puan) tarafından
Ama daha çok var
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Diş çıkarıyor olabilir o zaman da uyanır damak ağrısına 
(612 puan) tarafından
Dişler sürekli çıkcak hep böyle  olucak:(
(7,447 puan) tarafından
Jel kullanabilirsin işe yaramaz ise Ağrı kesici bizde dün gece sabaha kadar uyandı diş patlamış hepsi zor her diş çıkışı
0 oy
(124 puan) tarafından
17 aylık kızım da bu şekilde aylardır.  Rabbim bizlere güç versin 
(612 puan) tarafından
Amin inş. Ev işlerine eşime vs. Enerjim kalmıyor başka bebişler mışıl mışıl nasıl uyuyor bizimkiler niye uyumuyor, bnm ilk çocuk acemilik mi bilemiyorum niye böyle
0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi ama benimki 22 aylık memeden kestim şimdi hiç uyanmıyor geceleri 
(612 puan) tarafından
Başka çözümü yok o zaman beklicez mi memeden kesene kadar
tarafından
Eğer güzel yemek yiyorsa şuanda da kesebilirsin benimki yemekte yemiyordu memeye güvenip. Uykuda büyümek için çok önemli
0 oy
(105 puan) tarafından
Aynı biz siz yine iyisiniz 14 aylik oğlum yarim saatde bir kucağımda meme de uyuyor koyuyorum biraz durup yine kalkıyor ***** oldum artık hic bisey de yemiyor artık 1 kaşık bile napcam bilmiyorum 
(612 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun güç kuvvet versn inş
(105 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(364 puan) tarafından
Oğlum 14 aylıkti artık pes ettim gece o kadar çok kalkıyordu ki memeyi ağzına alınca uyuyordu resmen emzik görevi görüyordum yaklaşık 20 gün önce memeyi bıraktirdim gözümde o kadar büyüyordu ki ama Rabbım yardım etti çok kolay bıraktı ve çocuğun uykuları düzeldi çok şükür sana tavsiyem gece beslenmesini kes ama kademeli olarak 1 ay içinde azalta azalta bitir bak gör nasıl düzeliyor diş çıkarma hastalık atak haftalari dışında uykuları düzenli olur 
(612 puan) tarafından
Nasıl kesicem vermeyince ağlıyor başka şekilde susmuyor bnmde gece gece gözüm almıyor hiç uğraşmayı önceki günlerdende uykusuz olduğum için
(105 puan) tarafından
Nasıl kesebilirim gece emmesini
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Benimki 3.5 yaşında sabaha kadar  4  5 6 kez uyanir hâlâ deliksiz uykumuz yok
(612 puan) tarafından
Niye uyanıyor ki acaba memeden de kesileli olmuş baya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
0 oy
10 cevap 231 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...