0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Kizlarrr basım dertte napcam bilmiyorum bir haftadır oğlumun içinden canavar çıktı sanki yeni 16 aylık oldu telefon kesinlikle vermiyorm almayı da bilmezdi şimdi telefon da konuşurken bile ağlıyor ve öyle böyle değil ver diye ağlıyor suratıma tokat atıyor saçımı çekiyor tepki vermim oyun haline getirmesin diyorum dikkatini dağıtmaya çalışıyorm hayır kesinlikle unutmuyor da hala desteksiz yürümüyor tutunarak yürüyor koltuklara tırmanıyo kalkıyor düşecek diye ödüm kopuyor inatlasiyor resmen neye hayır desem onu yapıyo bu bir atak mı geçecek diyin nolur bide bu davranışların kalıcı olmaması için ne yapmalıyım vurma inatlaşma telefon isteme istediğini ağlayarak yaptırmaya çalışma

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
17 aylık kızım öyle bişeyimiz yok çok şükür sakiniz oyuncaklarla oynuyor 
-Reklam-
0 oy
(875 puan) tarafından
Aynııı oğlumu anlatmışsın daha dün eşime dedim herhalde bizimki 2 yaş sendromuna erkenden girdi dedim çünkü gözlüğümü alıyor atıyor almasına izin vermeyince saçımı çekiyor vuruyor ağlıyor bir şekil dikkatini dağıtmaya çalışıyorum ama en küçük şeyde ağlamaya başladı desteksiz benimde oğlum yürümüyor koltuklardan veya duvardan tutunarak yürüyor elimden geldiğince arkasında durmaya çalışıyorum çünkü iki kere düştü kafasını vurdu oğlumda 16 aylık 
(401 puan) tarafından
Kader arkadaşım :'(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 229 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bernakra (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
11 cevap 184 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nurayaksan (8 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...