0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
Kızlar 27 haftadayım oğlum olacak allah izin verirse inşallah size sorularım var öncelikle alışveriş için erken mi sizce kesin sezeryan olucam çünkü hiçbişey hazır değil araba ve beşikten başka neler almam gerekiyor çantası için giymesi için vs ne varsa neler çok kullanılıyor neler almam lazım yardım eder misiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(6,722 puan) tarafından
Başla canım ne erkeni☺☺geç bile kalmışsın yavaş yavaş ancak alirsin
(6,722 puan) tarafından
Ben 17  haftada almaya başlamıştım canım yavaş yavaş aldım ancak bitmişti ☺☺
(68 puan) tarafından
Kuzum ben bilerek almadım bundan önceki bebeğimi 19.haftamda düşürdüm ne yalan söyleyim insan cesaret edemiyor aynı seyleri yaşamayı
(6,722 puan) tarafından
Canım benim basın sağolsun:( ALLAH'IM bir tane daha nasip etmiş ne güzel. Insan korkuyordur tabiki birşey olacak diye o yüzden geç başlaman normal canım. Yavaş yavaş alırsın en sona büyük eşyaları bırakırsın. Allah'ım hayırlısı ile sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah balım benim ❤❤
(68 puan) tarafından
Allah razı olsun bitanem inşallah cümlemize bağışlasın rabbim evlatlarımızı gün geçtikçe doğuma yaklaşıyorum çok şükür artık almak istiyorum çocuğuma herşeyi dünyanın en güzel duygusu bu olsa gerek hak eden herkese tattırsın rabbim inşallah ❤❤
(6,722 puan) tarafından
Amin kuzum insallahh❤ çoğu gitmiş azi kalmis hemencecik geçer zaman merak etme☺☺
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Zibin al  en onemlisi ama cok alma cabuk buyolar

Corap al

Pisik kremi

Gogsuz icin krem al (yara olmamasi icin)

Hastane cikis takimi war onlu onu al

Bebek bezi islak medil

Biberon

Emzik

Muslin bez al

Dus icin sampuan vucut losyonu yagi kuvet al 

Aklima bunlar geldi canim
(1,374 puan) tarafından
Arkadaşın yazdığından hariç bebeğe hazır slt acma bezi ve kendine hasta bezi almalısın canım sezeryan olacakmışsın.Ama dikkatvet 0_3 ay yazanlardan çok alma.1 aylıkken bile gelmiyor. 30 haftalıkken hastane çantanı hazırla. Kendine önü dügmeli pijama takımı al.Bebege agız mendillerinden al.
(68 puan) tarafından
Tamam kuzum çok iyi oldu dediğin bende hep yenidoğan 0_3 ay alıyordum o zaman gerek yok fazlasına annemde öyle dedi
(1,374 puan) tarafından
İnan 2.cocuğum olduğu halde bende küçük almışım bir sürü kıyafet 1 2 kez anca giyildi.3-6 ay yazanlar geliyor  2 aylık çocuga yani kalıpları öok dar ona göre al
(68 puan) tarafından
Benimde 2. Oğlum geliyor ama sanki herşeyi unutmuşum bilinçsiz oldum bu konuda şuan anlamıyorum kendimi .
Tamam kuzum sağol 3 aydan sonra olanları biraz fazla alırım
(1,374 puan) tarafından
Bebim iki çocuk arasında on yaş olunca ilk çocuk gibi oldu bu Ayrıca ilk üç ay tulum slma bana sorarsan sık alt kirlettşği için çıt öıt açıp kapatmak sorun hele bide uyuyorsa. Alt üst pijama takımı çok al canım ilk aylar
0 oy
(659 puan) tarafından
Valla suan 11 11 ındırımı var  tum hepsı hurada n 11 de al derım  arabanı besıgını mama sandalyedı baya avantaslı suan alıs verıs yapmak 1 gunun var varsa maddı durumun  gec pc basına bak sec al
(68 puan) tarafından
Tamam canım bakiyim araba ve beşik aldık sadece giyim vs kaldı o konuda tecrübesiz çıktım:)
0 oy
(650 puan) tarafından
Bu uygulamanın ilk sayfasında sol köşede üstte hastane çantası köşesi var, anne  için neler götürmesi gerekiyor, bebeğin için neler gerekiyor hepsi yazıyor
(68 puan) tarafından
Yaaa hiç bilmiyordum çok sağolasın bakimm hemencecik
0 oy
(7,935 puan) tarafından
2 3 tane hastane çıkışı 4_5 tane patikli don uzun kollu zıbın al canım. 2 tane kundak 2_3 tane kalın battaniye al. Martta denk gelcek galiba yine de soğuk olur. 
(68 puan) tarafından
Yok tatlım 2 şubat a en geç allah izin verirse doğum yapcam sağol listeye yazcam hepsini

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,694 göst.
4 Temmuz 2019 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
18 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
0 oy
7 cevap 446 göst.
4 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu