0 oy
954 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Kizlar bizim sitede bi kadın düşmüş 4 uncu katta anlamın balkonu da oraya bakıyormuş kadın yerde inliyormuş ablamda atıldığı kata bakmış bir erkek varmış assagi bakıyormuş bitane kadın gelip gir içeri cabuk  demiş adama vurup acaba onlar mi atmış yoksa yanlışlıkla mi ablam vicdan yapiyo  polise söylemediği için ama adamda piskoposta benziyormuş bisey yapar diye söylemedi sizce napsa 

16 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Tanik gizliligi diye bisey var omur boyu vicdan yapar bence soylesin
tarafından
Favori olduk iyimi
(689 puan) tarafından
Ben sadace Allahtan korkarım kulundan değil anladınmi  çoluk çocuğumuz var sadace ondan korkarız  biz soylemicez dedik mi mimar anne  görüşlerinizi aldim içine ettiniz yani bizde biliyoruz ne yapıp yapmiycagimizi  bi siz akıllı  değilsiniz
(8,040 puan) tarafından
Tamam kardeşim. Ben bundan sonra sana hiçbir şey demem. Ben de sana Bir ben akıllıyımdemedim. Sen herkese itiraz etmişsin ya. Keşke diyorum postu açma zahmetinde de bulunmasaydın o yüzden
(689 puan) tarafından
Tamam mimar anne uzatmayalim zaten bir çok görgü şahidi olmuş aşağıdakiler  ablam polislerin yanına inmiş soylucekken  o muhabet ten bahsediyolarmis zaten ablamda söylemiş rapor bekliyoruz denmiş bilmeden tutuklayamayız demiş ifade almaya çağırmışlar sadace bu olayda  burda kapandı vicdanlarda rahat
tarafından
Popi mihriii hahahahah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy söylesin inşallah kadın yasiyordur
(689 puan) tarafından
Canım söyleyemez polis cozer bence  kadının bilinci açıktı insanlar belalı
0 oy
(269 puan) tarafından
ablan karişmasin canm başina bela alir
(689 puan) tarafından
Işte oda ondan korkuyor  canım
0 oy
tarafından
Net gördüyse söylesin polise polis kim olduğunu demiyor zaten ifade verenin gizli kalmasını ister zaten ablanda . 
(689 puan) tarafından
Bimiyorum canım konuşcam  ablamla tekrar
(2,732 puan) tarafından
İyide nerden biliyorsunuz adamın attığını . Topuklu varmış belki kaydı, belki kadın attı kendini bi anlık öfkeyle. Allah bilir. Ben olsam emin olmadan o itti demezdim. Görmemiş sonuçta. Ha desin yanındaki kadın içeri gir dedi başka bişey görmedim. Polis ona göre ifadelerini alır.
(689 puan) tarafından
Işte bende onu diyorum ama burdakiler de bilip bilmeden konuşuyorlar  diyoruz ki bakalım haberlerde ne cikicak  ona göre hareket edicez burdakiler de yok soyle  gizli tanık ol değişik ler ya bizde vicdansız değiliz heralde okadar neyin neysimiz  bekliyoruz
tarafından
Değişikler demeyeceksin canım madem öyle sorunu ona göre soracaksın. Adam pikopata benziyormus bir şey yapar diye söylemedi yazmışsn ki. Bende ona göre cevap verdim sana gizlilik diye birşey var . Sana vicdansız diyen olmadi . Bekliyorsanız bekleyin ne âlâ beni de çok alakadar etmez sizin sorununuz ama bir daha soru sorarken yazdığın şeyi bir daha oku derim burdakiler değişik değil de sen bı değişiksin sanırım . Eminesinan
(689 puan) tarafından
Hihi haklisin canım by
0 oy
(9,321 puan) tarafından

Basit bisey değil ki sus desek isminin açıklanmamasini isteyip gizlice ifade versin

(689 puan) tarafından
Ablam korkuyor canım aynı sitede oturuyorlar bide hiç ağlama sizlamalarida yoktu polis anlar zaten olay yeri inceleme ve köpek getirdiler
0 oy
tarafından
Bence söylesin 
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Söylesin bence polise ismim gizli tutulsun desin yazık kadına öldü mü peki
(689 puan) tarafından
Yok ölmedi yaralıydı bilinci açıktı konusuyordu
0 oy
(6,311 puan) tarafından
Bence söylesin polis gizliyor öyle şeyleri 

Ayrıca otopsi yapılsa eger kadın öldü ise zaten itilmis mi kendisi mi düşmüş anlaşılır 
(689 puan) tarafından
Kocası kızar canım sen karışma diye zaten kocasıyla zıt
0 oy
(3,878 puan) tarafından
Gizli tanıklık yapabilir canım ama devir öyle bir devir ki vicdan azabı çeksen de birşeylere karışmak istemiyorsun ciddem
(689 puan) tarafından
Işte ablamda çok üzülüyor ama senin değil insanlarda madde kullanan biliyorsun devlet saliyo  hemen ondan korkuyor
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Sizce napsn diye sormuşsun herkes ifade versin yazmış. Ama onu da kabul etmiyorsn. Madem düşüncelerimiz önemli değil niye bize soruyorsun. Ayrıca aynısı senin başına gelse tanık olsa ifade versin diye cabalarsin. Biraz empati kurmanda fayda var
(689 puan) tarafından
Acaba size böyle bi durum olsa nolcak atip tutuyosunuz burda valla ben ablamla  tekrar konuşcam dedim demi sizinde düşüncelerinizi aldim bukadar vicdansız insan değiliz o kadın orda ölürse bizde vicdan azabından oluruz eğer gördüklerimiz gerçekse olay hemen yayılıyor zaten intette  bakıcaz eğer intihar diyolarsa  bizde polise gidip ifade veririz çok biliyosunuz siz
0 oy
(2,298 puan) tarafından
Ben olsam söylerim gizlilik diye bisey  var yani.ablan ömür boyu öyle vicdan yapar 
tarafından
Ay şimdi post sahibi gelir burdakilerdw bilip bilmeden konuşuyor biz vicdansız mıyız. Bı değişikler der . :) Yorumlara öyle yazmış da kendileri ne sorduğunun farkında değil daha arkadaş
(2,298 puan) tarafından
Hem soruyor hem kızıyor mu .
tarafından
Ay evet benim yorumum altına yorum yapmış böyle sorduğu şeyin farkında değil herhalde herkes ona göre yorum yapıyor post sahibi bı değişik
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Ablan 155 i arayacak diyecek ki falanca yerden arıyorum burada bir kadın 4. Kattan düştü düştüğü daireyi tam bilmemekle beraber orada iki kisi gördüm bir adam aşağı bakıyordu bir kadında ona vurup içeri gir dedi goreceklerinden etkilenmesinden mı korktu yoksa kadını mı yitti de peşine baktı bilmiyorum belki bulursanız size görgü tanıklığı da yapabilir diyecek telefonu kapatacak bu kadar kimligini de açıklamayacak 
(689 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ablamda aradı beni zaten komşular çoğunluğu görmüş zaten polise bilgi vermişler assagi daklier
(4,427 puan) tarafından
Anladım canım rica ederim yani direkt adama attı demek zaten doğru değil sese çıkıp bakmış da olabilir bilemeyiz ifade verir ona göre belli olur kadında yaşarsa ki inşallah yaşar olayı anlatır
(689 puan) tarafından
Evet canım inşallah Rabbim şifa versin ölmez inşallah  zaten ayağında kadının topuklu ayakkabı varmış ne olduğunu hiç bilemeyiz eğer şüpheli bisey varsa zaten belli olur
0 oy
(1,570 puan) tarafından
E bilinci açık diyorsun düştüğü anda yanına giden insanlara eğer biri atmış sa beni attı dememiş mi
(689 puan) tarafından
Sonuca bakıcaz canım kadın şiddetimi yoksa kendimi düşmüş ayağında topuklu ayakkabı var çünkü balkonda onla durulmaz ayağı kayar mazallah ama genede Rabbim bilir
(1,570 puan) tarafından
Hangi şehir de oldu canım
(689 puan) tarafından
Izmır de canım
(1,570 puan) tarafından
Belki haberlere cikar
(689 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
tarafından
Kusura bakma da tabiki söylemeli. Kaldı ki illa onlar attı demesine gerek yok, kadın yerdeyken balkondan birinim baktığını gördüm demesi gerekiyordu. Yok adam psikopata benziyormuş, yok eşi kızarmış vs vs. tonla bahane uydurmuşsunuz kendinize. Biraz empati lütfen. Yarın hepimizin başına birşeyler gelebilir, sussunlar ister misiniz?? Bu kadar ben merkezcil hayat yarın birgün biryerlerde size de zarar verir unutmayın.. 
(689 puan) tarafından
Gidip söyledi yorumları oku biraz sonra yorum yap
tarafından
Okudum yorumları evet.. Düşünüp buraya sormanız bile empatiden yoksun olduğunuzu çok net gösteriyor... Tepki aldığın için de gerginsin..  Allah size muhtaç etmesin kimseyi. İyi günler.
tarafından
İnsan gibi cevap vermezsen alacağın cevap da bu olur.. Ne empati, ne konuşma adabı, ne saygı, ne seviye... hiçbirşeyin yok. Yazık cidden. Daha fazla seninle muhattap olup seviyemi düşürmeme değmez. İyi günler.
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Sitede kamera vardır heralde illaki görürler bence biraz bekleyin 
0 oy
(362 puan) tarafından
Ablan Allah'tan korkuyor mu insandan korktuğu kadar gizli tanik denen birşey var bu dünyanın altıda var ihbar edecek detayı anlatacak Okadar gerisi poliste düşme hızı düşme açısı ve hepsi çıkar ortaya ki adamlar attıysa hapse girecekler eğer anlatmazsa katillerle bir çatıda yaşamak daha mı güvenli her zaman derim taciz tecavuz hepsi anlatılmalı herkes bilsin ki burda böyle biri var diğer insanların da can güvenliği için 
(689 puan) tarafından
Siz çok korkuyorsunuz Allahtan dilinizde Allah günahlar boy boy herşey açığa çıktı zaten olay kapandı dünkü posta cevap yazma

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 738 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 705 göst.
1 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 859 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Citlenbikannesi42 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 435 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,478 cevap

35,997 kullanıcı

...