0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından kapalı

11 haftalık gebeyim cinsiyet tahmin edebilen var mı sizce kız mı erkek mi

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ay vallahi 2 gündür senin bebenin ultrason fotosunu ezberledik. Ayni postu açmaktan bikmiyor musun. 
(77 puan) tarafından
Emin misn neye dayanarak bunu diyorsun gördün mü beni
(77 puan) tarafından
Resimdeki gbi bir cusseye sahipsen o ayrı bisi
(13,923 puan) tarafından
Hmm aynen daha iri bi cüsseye sahibim. Ayrica cüsseyle alakasi yok senin gibiler sanalda kabadayilik yapmayi severler ordan biliyorum. Gerçek hayata gelince sus pus olurlar. Hadi git telegramdan grup mu kuracan napacaksan yap. Seninle uğraşacak vaktim yok.
(77 puan) tarafından
Seenin gbiler de görmedikleri bilmedikleri hakkında anca boş boş atip sallarlar uğraşacak vaktin yoksa ne gezion buralarda ona buna satasion
(13,923 puan) tarafından
Sataşan sensin farkindaysan. Gezeceğim yere sen mi karar vereceksin. Senin gibi sümükler bulaşmasa güzel bir uygulama ama işte birde senin gibiler var napacaksin. Hadi naş naş.
-Reklam-
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Oncelikle saglikla gelsin ve bilen beni aydinlatsin arkadaslar. Mini minnacik dr bile tahmin soylemedigi haftalarda ultrason resmi ile sizler nasıl cinsiyet tahmini yapıyorsunuz. Ciddi anlamda merak ediyorum, gebe bölümü ful bu sorularla dolu.  Ben bakinca bir kafasini, vücudunu goruyorumda:))
(153 puan) tarafından
Yapılamıyor zaten :) %50 şans var iki şıktan biri her türlü tutuyor. Doktorlar 16. Hafta da bile net konuşmazken bu ayda nasıl bilinsin. Bu sorunun sorulması başlı başına saçma.
(2,201 puan) tarafından
Bende öyle tahmin etmistim, ama o kadar soran var ki dedim heralde bir tuyosu var

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 396 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
5 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 425 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
7 cevap 786 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,160 soru

11,410,683 cevap

34,951 kullanıcı

...