0 oy
1,047 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugun izinliydi degerlendirelim dedik coxuklari aldik merkeze avm ye gittik iste sonra benim suratim dustu magazaya gidelim dedik bende esime nasilsa istedigimi alamiyorum izin vermiyor. Cunku cok karisiyor kiyafetime bosa gitmeyelim dedim. Daha sonra sinirle buradaki bayanlarin arasinda en anormal giyinen benim dedim etrafimdakiler hepsi crop şort mini etekk vs. Ben iste bi pantolon bi ust oda. Tunik tarzinda biseudi hic istedigim gibi giyinemiyorm dedim baya. Ciddi tartistk

38 Cevaplar

+5 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım keşke zamanında sana crop giydirecek biriyle evlenseydin
tarafından
Bekarkende aciktim yani esim biliyo ben dekolte istemiyorm ama oda cok abartiyor
(1,634 puan) tarafından
Ozaman ikna et canım ben evlenmeden öncede giyim tarzım böyleydi de
(4,101 puan) tarafından
U yorumunda ciddimisin:))
(1,634 puan) tarafından
Napim bacım kız crop giymek istiyor:D
tarafından
Çok tatlı yorum ve tabiki haklı jajahah
-Reklam-
+2 oy
(10,501 puan) tarafından
Şort mini eteğe mi ozendin cnm 
tarafından
Galiba evet:(
+2 oy
tarafından
Asla gittiğimiz yerde tartışmam. doğru da değil bence canım o anın tadını çıkar gez toz yani bir şey alamasan bile . Başka zaman kafalamaya çalış adamlar kavgadan anlamaz tatlı dil den anlarlar. Derler ya tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye . 
tarafından
Cikista arabada tartstk cnm da ne bilim sinirlndm
tarafından
Olsun canım gezme anında bence hiç tartışma çıkarma gwzdigine bak yani .
+2 oy
(1,569 puan) tarafından
Açık giyinmek mi istediğin şey .eşin doğru olanı yapıyor bence .tartışılacak bir şey göremiyorum 
tarafından
Cok acik olmasada kot ve crop giymek isterim mesela
(1,925 puan) tarafından
Eşin doğru olanı yapıyor çok yalnış bir cümle. Kadın eşinin malı değilki giyeceğine o karar versin her kes giymek istediği şeyi giyer. Kimse karışmamalı bence. Üstelik bayan zaten eskidende açık giyinen biriymiş.
(2,092 puan) tarafından
Hemen kapanınca tartisilcak bişey görülmüyor :D
+1 oy
tarafından
Ne kadar saćmalamissin bence özendigin seylere bak 
(37 puan) tarafından
Ne varmış ki bunda bende evlenmeden önce açık giyerdim hep şimdi giyemiyorum diye başkalarına özeniyorum. İnsanız işte evlenmeden önce  yapılan şeyleri yapmak isteme kadın hakkımız.
+1 oy
(788 puan) tarafından
Eşin haklı Ölüm var canım ahiret var cehennem de yanmak var
0 oy
tarafından
Bence esin kötü bisey yapmamış ve boşuna gününü mahvetmissin kısa giyinmek crop sort giyinmek ozenilecek bisey değil canım 
tarafından
Haklsn canim
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Tatlım güzel gözükmek için illa şort giymene gerek yok. 

Ben bile asla şort , mini giymem.

Class tarzını çok severim. 

Güzel kombin yapa bilirsin. Dışarıdan da gayet güzel gözükür.
tarafından
Mesela nasl seyler canim
(3,244 puan) tarafından
Classic takımlar güzel kalıyor. Ve çok şık duruyor.
Ceket pantolon olanlar, bide mevsimi. Güzel bir spor ayakkablyla çok güzel olur canım.
tarafından
Kesinlikle haklısın canım mesela bende çok açık giyiniyordum şimdi rahat edemiyorum esimide kirmiyorum çünkü oda istemiyor öyle şeyler giymemi
0 oy
(933 puan) tarafından
Benim eşimde kalça kapatan şeyleri giymemi ister . Ama yine benim için her yer zaten sapık dolu işin bide günah boyutu var . Ama evde özgürüm alırım evde giyerim crop mini elbise etek . Evde giyimin nasıl canım
tarafından
Evde bende oyleyim canim istedgmi giyorum
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Esın doğrusunu yapıyor kot ve crop da acık değilse ne acıl sana göre 
tarafından
Dekoltee
(6,441 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende yazacaktım crop zaten göbeği açık oluyor daha ne açıl giyineceksin ki bide bütün postları kıskançlık üzerine demekki sadece eşine değil herkesi kıskanıyorsun sen
0 oy
(28 puan) tarafından
Hem günü değerlendirelim demiş avm ye gitmişsin hem de boş yere gerginlik çıkarmışsın! 
tarafından
Aynen oyle olduu
(28 puan) tarafından
Bak ben tesettürlüyüm bu dediklerini heves ettiklerini evde giyiniyorum alıp evde giyebilirsin
0 oy
tarafından
bahsettigin gibi giyiniyorum bende.. ama esimle ilgisi yok oteki tarafi soyle bir dusununce ozentini biraz kismak iyi olur
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kavgan hiç hoş olmamış bizde avmye gideriz asla kavga etmem o an sinirlense bile hatta ben hep kot tişört giyerim sandalet falan yani ne kızlar var evet ama çoluk çoçuk şuan srnin gördüğünün de yüzde doksanı bekar kızlardır
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Özendiğin şeyde ne bileyim 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Elbise için huzurunu kacirmaya değmez cnm bence mini etkeli croplu  giyinen kadınlara ozenilmez 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Crop şort giyene özenmeyende ne biliyim bazen abartıyoruz sanki 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Canım evlenmeden önce nasıl isen öyle dev edecektin kısıtlayan kıskanan köstek eş olmaz yaaaa beni adam nasıl gördü beğendi öyle devam karışmak nedir 
0 oy
(954 puan) tarafından
Zamanında eşin seni nasıl begendiyse öyle giyinmen kendin gibi olman lazım önemli olan iç dünyan ama maalesef bizde dış görünüşe göre siniyorlar tüm günahı biz açık giyinerek yapıyoruz sanki 
0 oy
tarafından
Etrafında kilerden sanane canım ya cehennem de yukunumu alacklar bedenini kapa diyor imanimz 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Onları giymrdrn de şık olabilirsiniz 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 826 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kbrayalcn (465 puan) tarafından soruldu

379,478 soru

11,359,810 cevap

34,837 kullanıcı

...