0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Sınıfa yazıcı alanınız oldu mu ? 

Devlet okulu istedii mi sizden Dee?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz geçen sene birinci sınıftık..istemediler bizden sadece 500lük kağıt istendi o da bir kerelikti
(1,793 puan) tarafından
Ahahhaa bizden yazıcı istiyor :)
tarafından
Ben okulda duyuyorum sınıf boyanacakmış da para istiyorlarmış diğer sınıflarda..yarın toplantı var ama gidemicem bizden de isterlerse vermicem
-Reklam-
0 oy
(634 puan) tarafından
Şimdilik bizden istemediler
(1,793 puan) tarafından
İnşallah istemezler :)
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Yok daha istemediler pazartesi veli toplantısı var bakalım neler isticekler
(1,793 puan) tarafından
Hayırlısı cnm
0 oy
(634 puan) tarafından
Artık her sınıfta yazıcı oluyor.bizim öğretmenin önceki yıllardan vardı bize aldırmadı.biz geçen yıl maske zorunlu olduğu için yaka mikrofonu ses sistemi almıştık.cocuklwr maskeden duymuyor sesleri anlamıyor diye.bide laptop aldık.
(1,793 puan) tarafından
Olmak zorunluluğu yok ama . Çünkü okulun var zaten bir fotokopo makinası ve yazıcısı .
0 oy
(48,657 puan) tarafından
yok artik ya şeyini cikardilar iyice
(1,793 puan) tarafından
Canm okulun kendine ait yazıcısı fotokopi makinası var öğretmen gidip ordan çekebilir cektirebilir. Sınıfta ses yapar cocuklar bozar diye birde evine götürecek mis benim çocuğum 4 sene sonra burda okumayacak bu okulda kalmayacak o yazıcı ne olacak ? Benim çocuğuma ilk sene lazım olur sonra ?
(48,657 puan) tarafından
butun veliler karsi çıkın dicem de yalaka tipler var ses etmez aa alalim derler
(1,793 puan) tarafından
Var var o yalaka tiplerden biri söyledi zaten sınıfa alınsın diye ! Ben vermem çocuğuma da farklı davranamazlar. Bir şikayete bakar ! Milli eğitimde çalışanım ben neyin ne olduğunu iyi biliyorum canm ❤️
(48,657 puan) tarafından
bana niye ayari veriyon öğretmene söyle ☺️☺️☺️
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Evet istendi 
(1,793 puan) tarafından
Okulunuzda yok mu ?
0 oy
(54 puan) tarafından
Biz geçen sene 1. Sınıftık yazıcı parası perde parası projeksiyon parası ek kaynak kitap parası verdik te verdik :)))
(1,793 puan) tarafından
He he perde pano güvenlik temizlik yazıcısı kitap dur bakalım.daha neler olacak
0 oy
(90 puan) tarafından
Evet öğretmen istedi 200 TL topladı herkesten 
(1,793 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
(870 puan) tarafından

Bu tarz şeyleri neden devlet vermiyor 

(1,793 puan) tarafından
Devlet ilkokullarda ödenek sağlamıyor doğru ama okulda zaten varken yazıcısı fotokopi makinası neden biz sınıfa alıyoruz ? Bunu anlamış değilim
(870 puan) tarafından
Oğlum daha 2 yaşında ama gözüm korktu eskiden bir perde bir de masa örtüsü parası toplanırdı o kadar şimdi okula peçete alıncak para tuvalet kağıdı alınca para
0 oy
(501 puan) tarafından
Bizden de istenmedi şimdilik ama 31 kişiyiz herkesten 100 tl toplanıp projeksiyon bilmem bisisini duzelteceklermis. Kalana da eksiklikleri
(501 puan) tarafından
Bide hoca eksik yok dedi ilk toplantida
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Devlet okulu dendiği zaman sizden 5 TL bile istenmemesini istiyorsunuz. Çünkü adı Devlet neden devlet yardım etmiyor neden bizden isteniyor diyorsunuz. Maalesef devlet yeterli ödeneği yollamadigi için okulun içindeki çalışmalar velilerin verdiği parayla dönüyor. Bu bir gerçek. Siz vermezseniz devletin karşılayacağı yok. Bazı okullara erken gidiyor bazılarına hiç gitmiyor para. Bu bir gerçek :) 

Bizde 1.sinifiz bizden de istendi. Normal yani abes görecek bir durum yok. Alışın buna :D
(1,793 puan) tarafından
Okulun içinde fotokopi makinası var yazıcı var istenilen zamanda kullanabilir öğretmenler . Bu varken neden özellikle sinifimiza hatta öğretmenimiz evine götürüyor bunu anlamıyorum var zaten okulda? .4 sene sonra benim çocuğum o okulda olmayacak o yazıcı nolack okula bağış mi ogretmene bagismi ?
(1,160 puan) tarafından
Hayır mesela bizden öncekiler almış yazıcıyi. Kartuşu bozulmuş bizden yaptırma parası istediler. Eğer yapılmazsa yenisi alınacak. Yani yaptigimiz okula bağış gibi bise. Maalesef alınıyor böyle şeyler. Eğer ben vermiyorum dersen senin tercihin. Ama çocuğun sıkıntı yaşayabilir.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Şimdilik istenmedi yarın toplantı var bakalım ne isteyecekler yazıcı isteyen okulda yeni duydum daha neler duyacağız
(1,793 puan) tarafından
Hayırlısı cnm
0 oy
(247 puan) tarafından
Benim kizimda yeni bire başladı yazıcı projeksiyon  cihazı ek kıtap istiyorlar hepsi 500 tutuyormuş oğlumda istediler cihaz parasi vermedim bundada vermeyi düşünmüyorum bune ya resmen insan somuruyorlar
(1,793 puan) tarafından
Yazıcı kitap pano perde güvenlik temizlik tek tek istiyorlar
0 oy
tarafından
Gecen sene oğlum 1. Sınıftı istediler yazıcı için para 
(1,793 puan) tarafından
Hmm verdiniz mi
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Yazıcı ne mi sınıfa klima vantilatör isteyen öğretmenler 

var 

Bizede zamanında leptop aldırmıştı öğretmen