0 oy
325 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,131 puan) tarafından

Oğlum 26 aylık internetten birkaç siteye baktım ve fiyatlar acayip uçmuş siz nerden aldınız uyguna uyguna kalmadı ama neyse Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :'(

18 Cevaplar

0 oy
(1,257 puan) tarafından
Henüz alışveriş yapmadım ama bu sene çarşıdan alışveriş yapicam belli markalar uçmuş resmen 
(3,131 puan) tarafından
Malesef bizim burdaki pazarda daha pahalı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin canım geçen yildan çok aldim ve büyük beden aldım hep lc waikikiden bu yıl üst baş çok ama haftaya merkeze gidince civilden ya da e bebekten mont kilotlu çorap falan bakacam 
(3,131 puan) tarafından
LCW ya hiç bakmadım bile en ucuz sitelerde bile takim 150 liradan başlıyor
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Lcw indirim kuponlariyla
(3,131 puan) tarafından
O daha pahalı canım hiç bakmadım bile oraya
(2,138 puan) tarafından
Internetten daha ucuza denk geliyor kuponlarla. Pazar bile pahalı canim. Allah ucuzluk versin
(13,824 puan) tarafından
Lcwdan iki üst aldım indirimdeydi hepsi buradan bir takim aldın kuponla öyle baknyrm bende☺️
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Eski usul amcanın kızı benim kızdan ufak o giydiriyo arkasından bize geliyor 
(3,131 puan) tarafından
Ben kimseden istemiyorum canım çevremde öyle birileri yok maalesef
0 oy
tarafından

E bebeği zengin ettim diyebilirim :(cok pahali 

(3,131 puan) tarafından
Yine benim bir tane çocuğum var birkaç tane olanlar ne yapacak
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Pazar almam gerekiyor eşime dedim civil e bebek böyle yerlere bakıcam lcw bozdu kendini defactoda çok pahalı 
(3,131 puan) tarafından
Bizim burda pazarda bile çok pahalı uyguna yok artık
(6,441 puan) tarafından
Evet her yer uçuyor e bebek en iyisi bakıcam işte idareli birşeyler birde İstanbula düğüne gidicez ekimde bi kaç düzgün bişey giydirmek istiyorum el içinde
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Daha almadım canm ama olduğum yerde pazar var çok güzel şeyler geliyor oraya bakicam bide geçen sene aldığım magazalara bakicam hangisi uygunsa
(2,438 puan) tarafından
Bazı pazarlarda çok kaliteli oluyor bebek kıyafetleri. Marka getiriyorlar
(3,131 puan) tarafından
Keşke bizim pazarda ucuz olsa ama internetten daha pahalı.malesef
(1,279 puan) tarafından
Valla bizim burda bı pazarcı abi var oğlumun kıyafetlerinin çoğunu ordan alırım hem uyguna veriyor hem de güzel yerleri bozulmuyo Perşembe günü oraya bakicam canm dün gittim ama kısmet olmadı akşam çeyrek bozdum sırf oglanin kısligi için
0 oy
(394 puan) tarafından
Welkamtu sosyete pazarı

Valla cıvıl ebebekten Allah razı olsun bu senede bolca zam yapmış çarşıya gitcez artık htta yarın başlıcam almaya ancak yani 
(3,131 puan) tarafından
Ne yapcaz bakalım nereye kadar gidecek böyle
(394 puan) tarafından
Valla cnm baksana dünyanın çivisi çıkmış bnce kıyamet yakın gitmicek yanı
0 oy
tarafından
Bebek butiği diye mağaza var uygun ve güzel ürünleri ordan yapıyorum eski adı miniçoydu 
(3,131 puan) tarafından
Instagram'da mi canım
tarafından
Yok hayatım ben İstanbul da oturuyorum burda bir AVM nin karşısında
0 oy
(2,529 puan) tarafından
LCW dan aldım kuponlarla uyguna geliyor 
(421 puan) tarafından
Kuponlar nasil elde ediliyor
0 oy
tarafından

Modacocukhatay

LC Waikiki
Bu iki yerden 
0 oy
(968 puan) tarafından
Minicity uygun gene bi kac kere aldim ordan kis icinde ordn alicam
0 oy
tarafından
Gecen sene abisi cok aldı herseyi var bu sene cok şükür elhamdülillah seneye artik Allah ömür verirse 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Kadıköy cuma pazarına gidicem bi geçen gittim tanesi 10 TL'den kıyafet aldım pişmanım daha fazla almadığım için yine markalardan daha uygun aldıklarımda marka aslında ithal ürünler etiketi yok pijama kaliteli bişeydi. Bu aralarda gitmek istiyorum yine bakalım
0 oy
tarafından
LCW den aldım geçen haftalarda 
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Günlük evde giyeceği çok kıyafeti var ama gezmeye gidecek kıyafeti yok daha almadım indirim olan siteler var oralara bakacam yarın 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Lcw den aldım temmuzda iyiki almamışsın geçen yıl aldığım kozmonot 183 ten 700 e çıkmış. Ki 3400 civarında tuttu 400 de monta verdik hariçten. Ayakkabı kaldı bir
0 oy
(749 puan) tarafından
Insatagramdan cigit sayfasini takip et cok kaliteli urunleei var ve pamuk saf naturel üretim.momsbrand var bir tane daha vardi ama hatirlayamadim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
0 oy
12 cevap 430 göst.
0 oy
12 cevap 290 göst.

378,267 soru

11,321,858 cevap

34,767 kullanıcı

...