0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (124 puan) tarafından
Arkadaşlar boyun düzleşmesi yaşayıp bunun sonucu unutkanlık sorunu olanlar tedavi oldunuzmu sonuç ne oldu neler yapabilirim unutkanlık oluyor bundanki kaynaklı başka seydenmi bilmiyorum ama kanla ilgisi yok ona baktırdım 

3 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Boyun düzleşmem var belimde sırtımda fıtıklarım var, unutkan mıyım unutkanım akıl sağlığım yerinde mi bilmiyorum :D

(124 puan) tarafından
Vallautfaktan birşey almaya gidiyorum ne alacaktım ben deyip bekliyirum hatırlıyorum ama anında gidip almıyorum bazen oluyor tabi bu
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Bende de boyun duzlesmesi var da unutkanlikla alakasi yoktur bence unutkanlik b12 iceren gidalar ve takviye alabilirsin genel olarak sinir stres uzuntuler gunluk hayatta bebelerle cok yogun olmaktan vs bende de olur unutkanlik ne derece oldugu onemli cok ciddi boyuttaysa beyin doktoru bakar sanirim boyun duzlesmesi fiziki birsey sonucta boyun duzlesmesi bende daha cok kol uyuşukluğu yapar
(124 puan) tarafından
Beyne giden damarlar kanı beyne ulastiramiyormus boyun düzleşmesinde ondan sorayım dedim bende de iki küçük bebek var çok yoruluyorum onada yordum tabi ama sağlık çok önemli dahiliye ye gittim kan sikintiliydi sonra düzelttik bu ay kanda sıkıntı yok şuan ama mutfağa gidiyorum misal ben neden geldim buraya ne alacaktım diye düşünüyorum
(546 puan) tarafından
Boynumda duzlesme var arti fitik var belimde de ayni sekilde resmen ayakta zor duruyorum agrilardan ben her seyi bebege bagliyorum ama bi kac sene sonra buyudukce rahatlariz diye dusunuyorum fizige gidip toparlarim diye insAllah Rabbim bu gunlerimizi aratmasin oyle unutkanlik bende de oluyo ama yogunluktan kafamın bebekle surekli mesgul olmasindan kaynakli diye dusunuyorum suan heryerim dokuluyo hepsini bi hastaliga baglarsam ölürüm derim o yuzden hepsi gecici diye teselli oluyorum insAllah sizde de farkli bi hastalik yokturda bunlardandir
0 oy
(11,619 puan) tarafından
Unutkanlık genellikle b12 eksikliğinden oluyor bi kan değerlerine baktir canım boyun için de egzersizler var onlardan yapabilirsin
(124 puan) tarafından
B 12 için iğne yazdı ama normal değerde dedi sadece aynı değerde tutmak için yazdı iğneyi kanda sorun yok dedi dahiliyeci bende anlamadım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 180 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma belgin (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,428 soru

11,501,493 cevap

35,154 kullanıcı

...