0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (5,310 puan) tarafından
Kızlar kiramiz 900 den 3 milyar olmuştu bilen biliyor biz zaten daha önce tasincaktik ama ev yoktu olanda nasıp olmuyordu ev 7. Kat ikisene asansör yoktu zaten ev kışın hep rutubet soğuk vede ortak olduğu için yüksek geliyor doğalgaz elektrik yazın desen eriyiruz bitiyoruz camları bu sene hiç acamadik bebek korkusundan alçak zaten prizeleri resmen yerde yapmışlar eşime demiş şubata kadr oturun çıkın çıkmazsa 5 dyecem eşimde çıkmak çok istyro ona dedim bari braz mesailarrini biriktr kışın ortasında napacaz kızlar okdr üzgünumki:( evler ucuz olirmu sizce 2023 de düşecek dyirlqr ama hangi ay biz şubata çıkacaz İstanbul'da 5 6 dan basliyri bizim bı yandan borcumuzdq var eşim oduyri zaten yetistiremiyiruz

12 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından

Sence düşer mi :D

(5,310 puan) tarafından
Google amca oyle dyor
(2,610 puan) tarafından
Ooo ona kalsa yıllar önce kıyamette kopmuştu bu senenin 2 katı olur gün geçtikçe daha da artacak her şey
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
900 TL den 3 bine nasıl çıktı ya. Sözleşme yapmamış mıydınız kira artış oranında yapabilir sözleşme yoksa kafasına göre arttırır. Kiralar nasıl düşcekmiş ben hiç duymadım öyle bi haber ama
(763 puan) tarafından
Sözleşmeleri bittiyse eğer istediği fiyatı verebilir ev sahibi işinize gelmezse çıkın der maalesef
(4,651 puan) tarafından
Aynen sözleşme yoksa diyebilir der yani.Allah hayırlı bir kapı açsın inşallah
(5,310 puan) tarafından
Sözleşme süresiz adam zorluyor çık dyor mecbur çıkacaz iste
(763 puan) tarafından
Süresiz mi o zaman mahkemeye ver canım bi avukatla konuşmalısın bu durumu
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Valla hiç sanmıyorum cnm ev sahipleri vicdansız olmuş Rabbım yardımcın olsn
(5,310 puan) tarafından
Hepsi bir birine bakiyor
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Istanbulda nerdesiniz evet bence 3000 yine iyi şuan en ucuz evler 5000tl tabi semtten semte değişiyor  
(5,310 puan) tarafından
Pendik'te oryrium tmmda biz 3 yıldır otryiruz 3 bin fazla degilmi
0 oy
tarafından
900 TL den 3 milyar olamaz kanunen %25 zam yapabilir daha fazlasını yapamaz 
(5,310 puan) tarafından
Bizde dedik adam enflasyona göre zam yapyri
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Hiccc sanmıyorum  
(5,310 puan) tarafından
:(:( herkes öyle dyri
0 oy
tarafından
Sözleşme varsa şikayetçi olun 900den 3 bin yaptı die ceza kesilir aldığı kiraları da geri size vermek zorunda eğer şikayetçi olursanız cnm hakkınızı arayın 
(5,310 puan) tarafından
Cnm eşim artk çıkacaz dedi hata daha öncede cikcaktik ev yoktu şuanda da.para yok adamın evi sonuçta artık napalim avukat mavikat bisiru şey eşim demiş ben şikayet etcem 6 ay kal çık demis
0 oy
(968 puan) tarafından
Bizde ayni durumdayiz.. anca tanidik araciliyla bi ev bulucaksn biz bulduk ama evde oturan 6 aydir erteliyor guya ev almis gidecekmis kis oldu iyice benmde bebegm var cikmicaksan soyle basimizin caresine bakalm dedk cikcam diyor ev sahibide cikcam dedm oda baslams hemen ev gostermeye Allah yardimcimz olsun
(5,310 puan) tarafından
Bu da güya tanıdık aracidi adam demiş şubata çıksın artık napalim mecbur Ama uyguna ev yok
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Ne düşmesi kız iyice yükselir 
(5,310 puan) tarafından
Valaa :( ama Google den baktım dusecekmis herkesi öyle dyri
(3,609 puan) tarafından
Sanmıyorum hic cidden
0 oy
(10,245 puan) tarafından
Bu ülkede artık hiçbir şey düşmez. 2023 dolar hedefi 21 lira. Bak düşecek demiyor kimse 3 lira daha artacak diyorlar. Bu da enflasyon artacak demenin dolaylı yolu 
(5,310 puan) tarafından
Allah'yardm etsin
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Eğer sözleşme yaptığınız süreden itibaren 5 yıl geçmemiş ise size 900 den 3000 bin kira diyemez ayrıca kendisi oturmadığı sürece siz istemeden ev sahibiniz sizi çıkaramaz kanuni hakkınız bu eğer kendi oturacağını söyleyip oturmayıp başka biri oturursa dava açtığınızda da taşınma ücreti 1 yıllık kira bedeli ve manevi tazminat talep edebilirsiniz 
(5,310 puan) tarafından
3 yıldır buradayız zaten cikmakda istyiruz açıkçası eşim şikayet ci olacam demiş adamda demiş şubata çıkın bakalım ne olcak uygun ev yok bu zamnda
(1,121 puan) tarafından
Uygun ev yok ve kiralar ıcuzlamayı bırakın her geçen gün daha da çok artıyor Allah yardımcınız olsun
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Keşke düşse ama imkansiz
(5,310 puan) tarafından
Of ya

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 306 göst.
14 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minikii (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 336 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 320 göst.
0 oy
2 cevap 123 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu

378,425 soru

11,327,355 cevap

34,780 kullanıcı

...