0 oy
340 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Agraflı termal tayt aldım. Kodexkorse üzerinden internette hep ünlüler falan paylasiyodu. Güvenilir sandım. Kapıda ödeme yapmadım iş yerine gideceği için EFT ile ödedim. Kargom 20 gün oldu hâlâ gönderilmedi. Bana görüldü atıyorlar eşim yazıyor hemen cevap veriyorlar. Sipariş aldığınız yerden yazın diyorlar yazdım Instagram'dan engellediler WhatsApp'dan hiç cevap alamıyorum bu nasıl bir dolandırıcılık herkesin hakkına giriyorlar. Elimde ekran görüntüleri, IBAN ve isim soyisim var. Sikayetvar'a şikayet ettim başka nerelere şikayette bulunabilirim. Telefon numaralarini kapatmışlar başka kişilerden aradık onlarda da çalmıyor.

image

image

image

image

10 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Hiç bir şey olmaz yani uğraşsan değmez maalesef böyle dolandırılan çok var 
-Reklam-
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Gecmis olsun verdigin paranin uzerne bi soguk su ic canim. 3 kez dolandirildim tuketici haklarini aradim sikayet etmedigim yer kalmadi sonuc? Ne parami alabildim ne de siparisimi.. zehir zikkim olsun 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Tüketici hakem heyetine
(1,464 puan) tarafından
Adres bilgileri olmayınca olmuyomus elimde adresleri yok
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Yani böyle abidik gubudik sayfaları nerden buluyorsunuz ben asla güvenmem 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

İnstagramdan alışveriş yapılmaz ha illa yapacaksın ilk şikayet var a bak sonra profil bilgilerinden daha önce isim değiştirmişler mi bak yorum var mı bak 

İnstagramda ifşadolandırıcı sayfalar vr oraya yaz görürlerse yardımcı oluyorlar

tarafından
Ayy kesinlikle katılıyorum.bir de bakiyirum 60 bin takipçisi var beğeniler 50lerde oluyor.asla onlara da güvenmiyorum o yüzden ben
(7,768 puan) tarafından
Tabii canım takipçi sayısı arttırmakta ne vr çoğu satın alınmış önemli olan yorum isim değişikliği
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Kapıda ödeme ve EFT demiş sen bile bile lades demissin ürün eline gelmeden EFT yapmissjn 
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Eft yaptığın bankayı ara parayı gönderdiğini ve ürünün gelmediğini söyle belki eft iptali yapabilrler
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Bi kere internet üzerinden alışverişleri site üzerinden yapıp ödemeyi de eft değil site uzerinden vermelisin aklında bulunsun canım. Bulunduğun yerdeki tüketici hakem heyetine de bi git istersen. Belki yardımcı olurlar en azından banka hesabına gönderdiğin için elinde delil olur. Valla aslinda hiç üşenmeyip müge anlıya çıkmak vardı varya herkese ders olurdu. 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Sırf bu yüzden bilinmedik sayfalardan alışveriş yapmam canım çok geçmiş olsun cimere şikayet edebilirsin
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Tüketici hakem heyetine sanırım. Nerden başvuru yapılıyor tam bilmiyorum ama. Peşini bırakma lütfen. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 353 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 373 göst.
+1 oy
16 cevap 497 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,753 cevap

34,780 kullanıcı