0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar anlatmıştım size torununa vurdu bahanesi diye sonra tartıştık flan hala devam ettiriyor karı yok bn nie vuruyon dedim diye orda kalmış neyse dün biraz konuştuk tavırlı cvp verdi nie öle Dion dedim eşim ordan dio ane senin sözünü dinlemiomu bn de eşime dedim neden önyargıli davranıyon herzmn aynı şeyi Dion kaynanada sessizce bna dio hicbizaman saymionki bni 

Sonra eşime dedim anan bnden memnun değil diye konuşuyorz işte kadina soruyorum sozunumu dinlemiom yok dinlion e napiomda saymiom ozmn eski tartismamizdan örnek vererek konuşuyor diyorum ogecmiste kaldı yok vefasizmisim eşimin yanında soyluo bunları eşim bna yüz verse kadına neler yaparmışim herşeyin üstünü örtuyomus yani kisacasi o iyi bn kötü eşim n dio anam n derse sus tamam d bunu yapmam için bnm evliya olmam lazım size saydiran birine nasıl susarsın iz  yemekleri çöpe dokuyomus çocukları doru düzgün yedirmuorim üstü kapalı bunları soyluo v helal olsun bna saydirirken kendini iyi yapıo nasilda beceriyor bn yapamiom iste

2 Cevaplar

0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kaynana eşittir şeytan başka bir açıklaması yok ya yok
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
O lafların üstüne kocan kalkıp bi şey yapsa zil takıp oynar herhalde . gerizekalı ölüp gideceksin ne diye insanlara zulüm edersin ki .o da zamanında gelindi .ne geçiyor ellerine anlamış değilim .kocanı kışkırtıyor mahsustan

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 248 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,044 göst.
0 oy
8 cevap 573 göst.
21 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,434 cevap

34,855 kullanıcı

...