0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (341 puan) tarafından

Bir haftalığına Kayinvalidem gittim oglumun kıyafetlerini elinde yıkıyor ama şöyle kendisi idrar kaçırma sorunu var surekl8 kendi camasirimi da o sabunla yıkıyor benim oglumun kıyafetlerini de 

Bugün takımını yikamis psikolojik olmasından mıdır nedir idrar kokusu da geldi burnuma ben sana kaç kez yıkama ded8m k9kuyo sabun akar gider dedi 
Kalır mı dedi ins senin başına da geçsin dedi 
Sen kafayı demişsin dedi sinir oldm ya

3 Cevaplar

0 oy
(1,044 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsunuz kendiniz yıkayın ama beddua etmesi doğru değil 
(341 puan) tarafından
Çamaşır makinesinde yıkamak istiyorum ben
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Beddua etmesi hem hoş değil hem doğru değil hijyenik değil çünkü yaptığı haklısın 
(341 puan) tarafından
Sabundan akar gidermiş surekli ayni sabunla yikiyo4 kendi camasirimi d2dim biriksin ben makinede yikarim ama yok kır cikmazms başka sabunla da yıkamiy9r kır akar g8dermis kalmzmis
(2,610 puan) tarafından
Ya bazen laf anlatmak gerçekten zor el kadar bebek enfeksiyon riski olur mikrop kapar dikkatli olmak lazım senin yerinde olsam yıkadığı kıyafetleri makineye atarım bir de
(341 puan) tarafından
Elinle  yıka desem yapmaz yasliyim der ama istemiyotum ya surekli kadin elinde bisi citiliyo camasirini geliy9 oglumunkini de yıkıyor
Biktim yeminle insanjn kendi evi gibisi yok
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Siz endişelenmekte haklısınız. Bebek söz konusu olunca hassas oluyor insan biraz. Ama onun da kotuN iyeti yok belli. Bir de yaşlılar böyle şeyleri pek dusunemiyorlar. Birdahaki sefere kendi deterjaninizi götürüp onun ayrı deterjanı var bebekler için evde de onu kullanıyorum bunla yıkayalım diyebilirsiniz. Onu kızdıran üslubunuz olmuş sanırım. Çok da takılmayın bence beddua kısmına. Haklısiniz çünkü kizmakta
(341 puan) tarafından
Oğlum 2 yasinda ama farklı sabunla yıkasa yine sorun olmayacak surekli camasirimi yıkıyor her seferinde diy9rum bu raddeye kendi getirdi bes kez e3 ayni şeyler soyletilmaz annemde olsa aynı tepkiyi veriridim
(1,165 puan) tarafından
Haklisiniz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 575 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 430 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,102 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu