0 oy
344 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar 27 haftaym saç boyayablrmym normal marketlerdeki palette falan la bide kayınbabam hastanede yatyo  ayıp olurmu boyatsam tesettür lym zatende ne blyim 

8 Cevaplar

0 oy
(667 puan) tarafından
Bebek icin iyi degil bence hamilelikten sonra boyatin kimyasal madde illaki plasentadan bebege gecicek
tarafından
Hm boytmyim o zaman
tarafından
Böyle bir netlik yok, eğer açık yaran ya da alerji durumun varsa geçebilir. Boya amonyaklı ise amonyak zarar verebilir. Ama saç boyamanın zararlı ve fetüse etkili olduğunu ispat eden bir makale bir araştırma sonucu yokmuş. Oyüzden de aslında doktorlar izin veriyorlar.
Biz anne adaylarının korkusu olasılık üzerinden. Ben de korkuyorum ve yaptıramıyorum.
Öte yandan doktorumun söylediği şey şu ne içtiğini ne yediğini %100 biliyor musun? Onu geç ne soluduğunun farkında mısın?
Yani demem o ki olacağım varsa sudan olur, olmayacaksa sen öl yine durur.
tarafından
olsun Ofelia yine de bilmeden alınan risk başka bile bile lades demenin sorumluluğu çok başka
tarafından
Doktorlar bilimselliğe o kadar takmış ki, kanıt yoksa yok diyorlar herşeye. Mesela anneannemler der ki hurma yeme rahim açar, son ay yersin. Doktor inatla ye hiçbirşey olmaz der.

İşime geldiği gibi alıyorum sanırım ben:)
tarafından
vajinayı açtığı da bilimsel olmasa da tecrübeyle sabit bi şey sonuçta. koca bi kase hurma yemek açıyor yani. mesela ben de normalde boyayan biriyim saçımı şimdi hiç aklımdan geçirmiyorum. doktorlar ne derse desin. “ya bir şey olursa” mantığı yüzünden :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben sormıştum da Biomagic ve Green therapy war gratis be Watsonsta onları kullan illa boyayacaksann organik olsun. Loreal falan palette Kullanma.

Özel bu ünlülerin kullandığı boyaların fiyatı çok çok yüksekmiş, bunlara çok güvenemiyorum ben. Yoksa halim içler acısın
0 oy
tarafından
Yarım saatten fazla bekletmezsen sıkıntı olmuyormuş.bu programda da yazıyor aynısı 
0 oy
(659 puan) tarafından
Ayıp olur canım  aguzlarına laf verme esının aılesıne bırde  hamılesın parapen gecer bebegıne butkısel degıl boyalar 
0 oy
tarafından
Canım acele etme zaten kapalıysan ne olacak boşver ben de boyamak istiyorum ama doğumu bekliyorum. Aralıkta doğacak inşallah sonra ocak gibi boyarım ben de :) bi de insanlara yaranılmaz bence böyle bi zamanda boyama onlara ne ama laf söz olur canın sıkılır. Ben de kapalıyım yıllar önce nişanlıyken görümcemle boyamıştım saçımı kayınbaban akşam eşime gelmiş demiş niye saçını boyuyomuş falan diye eşim de niye söylüyon sen kendin boya kimseye söyleme dedi ama boşuna tatsızlık çıktı halbuki kaynanam eltim görümcem her ay boyuyolardı saçlarını Ay neyse uzun oldu hakkını helal et 
tarafından
Helal olsun canım da onlara neki boyarsan boyarsın yani cahiller iticiler ,/:)))
tarafından
Aynen öyle de işte gelip boş boş konuşurlar canın sıkılır insan sinir oluyo
tarafından
Her ailede var demekki böyle boş insanlar
tarafından
Aynen canım var
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kayınpederinin hastanede yatmasıyla alakasını anlayamadım
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bence dogru degil boyatma ben olsam yadırgar ve laf yapardim yani
0 oy
(289 puan) tarafından
Canım 34 haftadayım 

Doktorum bana boyatabilirsin organik boya ile  dedi 3 aydan sonra 

Zor bekledim 3 ayı çatladım yani 

Sokağa çıkacak hali geçtim eşimin yanına çıkacak halim kalmamıştı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
17 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,430 soru

11,419,508 cevap

34,975 kullanıcı

...