0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Şimdi kızlar ben 2 yıllık evliyim eşimle maalesef ki kaçarak evlendik urfdan ardahana ama az önce eşimle kötü bir tartışma yaşadık ve büyük ihtimalle evliliğimiz bitecek 6+4 haftalık gebeyim kimsesiz kaldım resmen bundan sonra tek başıma ne yapabilirim sizce babam vefat etti zaten annem ve ablalarım da beni kabul edecek kimseler değil 

6 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Üzüldüm ya okadar büyük mü kavganiz Ardahan neresine de oturuyorsun bende Ardahan dayım 
(23 puan) tarafından
Merkezde değiliz canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her evde tartışma olur canım hemen boşanmayi aklına getirme
(23 puan) tarafından
Kendisi istemediğini söyledi ben hiç annemden babamdan azar işitmemiştim böyle sayıca çok zoruna gitti
0 oy
tarafından
Sorun ne canım 
(23 puan) tarafından
Yok neymiş ben hiç insanlık bilmiyormuşum tartışmada benim kanamam  vardı üstüne birsey al dedi almayacam dedim İrfan çıktı
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Bi annen varsa yine de en iyisi onun yanıdır be canım
(23 puan) tarafından
Çok aradım biliyor musun ama her yerden engelliyor ama çok sonradan anladım bunu
(1,524 puan) tarafından
Yaa, kocana probşemin çok mu ciddi tartışma her evde oluyor ya boşanma daha uzun boylu bişey
(23 puan) tarafından
Bilmem o istedi boşanmak bende pazartesi gidip dilekçe verirsin dedim
(1,524 puan) tarafından
Sinirle demiştir belki
0 oy
(3,236 puan) tarafından

Kız evliliğin bitmesi o kadar kolay o kadar basit değil. Ayrıca kavgalardan sonra erkekler daha ilgili oluyorlar. 

Korkutma kendini. Bak diyorum bi kaç güne kalmaz barışırsınız. Bebeğini düşün sakin ol<3

(23 puan) tarafından
Ama çok üzülüyorum ben onun için ailemi karşıma aldım hiç köy hayatı bilmeyen ben köyü kabul ettim bu mu hakkım
(3,236 puan) tarafından
Tatlım sakinleş önce. Eminim barışacaksınız. Şimdi hamilelik hormonlar sen 10 kat daha çok abartarak o duyguları yaşıyorsun
(23 puan) tarafından
Zannetmiyorum ama bakalım
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Canım biraz alttan almayı öğrenin yoksa yürümez evlilik hemde öyle kolay değil boşanmak hamileymissin zaten yazık etmeyin yaa.

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 784 göst.
10 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dark Swan (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.
0 oy
4 cevap 207 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,612 puan) tarafından soruldu