0 oy
98 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (72 puan) tarafından
Prego solo kabin travel bebek arabasina bakmistik hosuma da gitti sonradan acaba cift yonlu mu alsak diye dusundum cift yonlulere puset takilabiliyor mu bilgisi olan ?

9 Cevaplar

0 oy
(127 puan) tarafından
Puset takılıyor mu bilmiyorum 

Ama çift yönlü kullanıyorum oğlum 18 aylık efsane memnunum 
(72 puan) tarafından
Hangi markayi kullaniyorsunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence çift yönlü daha kullanışlı
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Travel kullanıyorum çok memnunum bunlar da çift yönlü oluyor
(72 puan) tarafından
Evet ama benim dedigim cift yonlu portbebesini kaldirmadan cift yonlu olanlar yani direk tutma kismini diger tarafa atabiliyoruz
(12,840 puan) tarafından
Diğeri de zor değil ki canım sürüş olarak da travel çok daha konforlu
0 oy
tarafından
Bende çift yönlü kullanıyorum puseti set halinde oluyor ister al ister alma ama ben aldım çok fazla kullandım puseti hala arabada kullanırım bebeğin sabit durması açısından 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bence en iyisi kabin boy 
tarafından
Kesinlikle bu yorumu arıyordum .Kabin boy tek elle katlanabilir bebek arabam var .O kadar hafif ve sağlam ki iyi ki travel falan almamışım❤️
(3,446 puan) tarafından
Ben idareten bi kaç ay travel kullandım tek başıma dışarı çıkamıyodum illa eşim yanımda olması gerekiyordu, asansör var ama yinede sorun oluyordu, sonra kabin boy aldım kafam rahat :)
0 oy
(48,090 puan) tarafından
travel pismanlik normal hafif bebek arabası alin
0 oy
(804 puan) tarafından
Bebeğin büyüdükçe travel sistem kullanışsız gelecek, bi bebek arabası daha alman gerekecek bu baston olur çift yönlü olur ama bence çift yönlü al o daha kullanışlı olur ve uzun süre onu kullanırsın 
(32 puan) tarafından
Bende böyle düşünerek joie mirus çift yönlü Bebek arabasını aldım kış bebeği olacağı için de puset almadım ama sonradan istenilirse alınabiliyormuş
(804 puan) tarafından
Aynen cnm alınabiliyor tercihine bağlı. Ben hiç puset almadım mesela öyle büyüdü. Kış bebeğiydi benimki de çok çıkmadık dışarıya gerek duymadım pusete
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Travel kullaniyorun cok memnunum cift yonlu ablamin ve kosumunkini kullandim gitmiyo o arabalar asla tekerlekleri acayip skintili
0 oy
tarafından
Çiftyönlü kullanıyorum traveller çok hantal 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 197 göst.
24 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaavi (1,842 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 922 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 533 göst.
14 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu

374,685 soru

11,207,476 cevap

34,510 kullanıcı

...