0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Okunuşu: "Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

Okunuşu: "Allahümma rabben nas, müshibel bes, üşfi enteş şafile, şafiya illa ente üşfi şifa en yugaduri sekamen."

Bebeğim kuvezde dua eder misiniz Allah rızası için dualarınız eksik etmeyin kızım 1200 gram doğdu oksijen falan vermemişler gerek yokmuş sanırım iki kilo oldu mu alırsın dedi doktor daha ne oldu bilmiyorum yarın gidip göreceğim kızımı lütfen bu duaları okur musunuz kızımın niyetine adı Zeynep Belinay rabbim dualarımızı kabul eylesin inşaAllah Rabbim duysun sesimizi iyi olsun bebeğim inşaallah rabbim tez zamanda sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin dualarınızı bekliyorum güzel insanlar rabbim sizlere uzun ömürler versin sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin içinde de benim kızıma versin lütfen dua edin yukarıdaki duaları okuyun bebeğime 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah en kısa zamanda bebeğini koynunda uyutmayı nasip etsin inşallah 
(7 puan) tarafından
Amin inşaallah Allah razı olsun cnm dualarınıza ihtiyacım var
-Reklam-
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım acil şifalar versin.. inşaallah çabucak toparlanir minik kuzum❤️ sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 
(7 puan) tarafından
Amin inşaallah dualarınızı eksik etmeyin lutfen
0 oy
(123 puan) tarafından
Kaç haftalık doğdu cnm 
(7 puan) tarafından
30 haftalık dedi doğumdan sonra doktor
(123 puan) tarafından
İnşallah en kıza sürede bebeginize kavuşursnz
(7 puan) tarafından
İnşaallah cnm
0 oy
(90 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun, dayanma gücü versin. Benim de bebeğim yoğun bakıma alınmıştı, gece gündüz sadece ağlıyordum, rüzgar esse ağlıyordum dayanamiyordum, sabah akşam hastaneye gittim goremeyecegimi bildiğim halde.

Rabbim sağlıkla kucağına alıp kokusunu içine çekmeyi nasip etsin inşaallah 
(7 puan) tarafından
Amin inşaallah Allah razı olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin inşaAllah tez zamanda sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalseyiss61 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Esmatuncer (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 178 göst.