0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (5,341 puan) tarafından
Ben 2 ayda bir yda ayda bir bardaklara banyoya koyiurum çabuk sarariyir çnkü ovmadan gecmiyor kokusu çok ağır ya kızımi salona getyrium oyalamak için mutafaga geliyor korkuyirum etkilenecek dye camı açtım şimdi 

11 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Başta kullanmıyorum sonra baktım ki olmuyor banyonun havalandırması hep açık kapıyı kapatıyorum koku eve geçmiyor. Mutfak için ise oğlum başka odadayken kullanıyorum 
(5,341 puan) tarafından
Nkdrda bı kullanıyorsun ben ayda bir yada iki göze batmadikca yapmiyorum
(5,108 puan) tarafından
Banyoda iki güne bir kullanıyorum canım mutfakta ise arada yumurtalı veya etli bir bulaşık varsa haftada 1 -2 kez çok kullanmıyorum
(5,341 puan) tarafından
Banyoda çok kullanıyorsun ben ayda bir yada iki ayda bir banyomuz küçük çok göze batmadikca yapmiyorum vala
(5,108 puan) tarafından
Ben başlarda yapmayım dedim banyo temizleyicileri kullandım ama yok çamaşır suyu kadar temiz olmuyor ya içime de sinmiyor. Benim kullandığım çamaşır suyu biraz su gibi ben fisfis şişeye koydum hemen sıkıyorum temizleyip çıkıyordum çok rahat oluyor
(5,341 puan) tarafından
Aslında öyle daha iyi ben banyo kuflerimi silersin fisfis ile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evin her yerini sirke ile temizliyorum bir tek mutfakta banyoda çamaşır suyu kullanıyorum 
(5,341 puan) tarafından
Beyaz sirkemi
tarafından
Evet beyaz sirke
0 oy
tarafından
Hergun kullanirim camlari acarim 
(5,341 puan) tarafından
Ayy ben  hiç dayanamiyorum kokusuna bide elim iki gün çıkmıyor kokusu
0 oy
(119,248 puan) tarafından
gunluk kullaniyorum banyoda
(5,341 puan) tarafından
Vala benm banyo küçük galiba bı ben ayda bı yıkıyorum:)
0 oy
(6,820 puan) tarafından
hemen hemen hergun kullanirim kullanmasam ev cok pis hissediyorum
(5,341 puan) tarafından
Vala bnm gözüme çok batmadi sürece yikamiyorum
0 oy
(7,280 puan) tarafından

Eşim ile bu yüzden çok kavga ediyorum ben :D kullanmama izin vermiyor hem kokuyor diye hemde süren geçecek sanıyor herlade :D

(5,341 puan) tarafından
Evet yaa benm eşim rezil ediyr beni o işte iken yıkıyorum geliyor on kere elimi kokuyor şişe parfüm kolonya elime bı döktü çok rahatsz oluyri kızı zehrleyecen falan
(7,280 puan) tarafından
Aynı aynı almıyor artık eve :D çamaşır suyu hariç bütün ilaçlar var ama :)
(5,341 puan) tarafından
Vala bnm eşimde bı görsen dolap eczane olmuş resmen çok canına düşkün of oldu puf oldu:) çamaşır suyu falan byle şylere hemen hemen herşeye cok pintpinrkli
(229 puan) tarafından
Eşin iyi biri demek ki seni düşünüyor. Çok kokusuna marux kalma cilde temas etmesin koku oksijenle birleşip kanla vücudunda  doku hücrelerinde birikir ve zayıf organ veya en hassas yerde zamanla hasar oluşturur (internetten okudum)ve maalesef doğru ablam akciğerleri sorunlu  benim de  bi kere aşırı maruz kaldım en ufak kokudan ciğerlerim ağrıyor. Yoğurt yiyorum ama bana da zarar verdi maskeyle kullanıyorum az sıklıkla kullanıyorum bir tek klozet esöküp kapağı kapalı bekletip  sifonu çekiyorum
0 oy
(800 puan) tarafından
Bu güne kadar hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum 

Temiz olsun diye ciğerlerinzi mahvetmeyin

Ha kullanmadım diye temiz olmuyor mu oluyor tuvaletlerimde hiç sararma olmaz haftada bir yada kiryiyik duruluna göre 3 4 günde cif kremle temizliyorum oh mis gibi oluyor 
(5,341 puan) tarafından
Cnm bardaklarin hiç sararmiyirnmu ben özellikle bardak için ve dezhag bezi için aliyorum
(800 puan) tarafından
Yok cnm ne sararması aynı
Ayrıca sararsa nolcak o çamaşır suyu o kadar tehlikeli ki
Yapmayın
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Hergun tuvalet lavobo içini yıkar bulaşık makinasını çalıştırdığımda içine dönerim elimde yikadigimdada kullanırım yani hep kullanırım kokusuna gelince abartılı şekilde kullanmadığın sürece çocuk fazla etkilenmez bendede iki yaşında çocuk var 
(5,341 puan) tarafından
Bnm kız da iki yaşında vala ama birazda kullansan yine koku Sarıyor ben ayda bir kullanırım
0 oy
(229 puan) tarafından
Bebek çocuk  kesinlikle maruz bırakma. Sen de maske eldiven kullan. Çok zararlı akciğeri mahvediyor. İnsan vücuduna tenine çok zararlı. Fazla kullanma 
tarafından
Geçen senenin postu nereden buldun :)
(229 puan) tarafından
Post sahibi bulmuş  :))
(5,341 puan) tarafından
Ben geçen sene yazmisim siz yazmışsniz daha yeni
(229 puan) tarafından
Valla akışta çıkmıştı yani yeni postlsçarı içinden çıkmıştı ben tabi dikkat etmedim pos tarihine. Demek benim sayfama hortlamış ilginç  :D
0 oy
tarafından
Tuvalet banyoda haftada 2

Bulaşık makinası her çalışma da çok az sıkıyorum mutfak tezgahı her bulaşık yıkamadan sonra çamaşır suyuyla silerim 
0 oy
(319 puan) tarafından
Mutfağa sokmuyorum ben sadece banyo tuvalet için kullanıyorum onda da camı açık kapısı kapalı oluyor. Viking markasının doğal çamaşır suyunu almıştım mutfağa bir ara a101 den

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 189 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
4 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sevlev (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 354 göst.
0 oy
13 cevap 176 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu