0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (968 puan) tarafından
Nasıl öğrendi kızlar esleriniz benim eşim gardiyan nobetteydi o zamanlar da Corona baya var 10 gün cezaevinde oluyor 20 gün evde gelmesine 3 gün vardı ben test yaptırdım kayinvalidemle o gün çıkmadı diğer gün sabah gittik sonucum çıkmış telefon da yasak napip edip almis telefonu evin önündeyiz bizi arıyor öğrendim cocugumuzu oluyormuş vs ama değerim 32 felan hemşireye sordum çok yeniymis vs çocuk gibi seviniyordu akşam okul kayinpederim işe gitti ben görümcem kayınvalidem evdeyiz 10 11 gibi kapı çaldı açtık dış kapıyı kim o diyoz ses yok her akşam da eşim benimle görüntülü konuşur o akşamı konusmadi neyse kapıyı açtık ki eşim izin almış önceden gelmiş benim böyle oldu :)

26 Cevaplar

0 oy
(11,235 puan) tarafından

Test yaptım evde cift çizgi koydum masanın üzerine yemek vs. Hazırlama eve gelince kendi gördü bizde öyle dümdük   :D

-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından

İlk hamileligimi birlikdə öyrəndik;))

2ci hamileligimi suprizz yapdim birde sevinib ağladı:))

image

0 oy
(7,940 puan) tarafından
2 çocuktata beraber öğrendik 
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Planliydi zaten.Baba oluyorsun dedim. Sende anne mi oluyorsun dedi yok ben amcası oluyorum dedim öyle kısa bir gulusme espiri falan güldük eğlendik o kadar.
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Esim işten çıktı benim dükkâna geldi o gelmeden mahalleden test almıştım haberi yoktu neyse eve geldik ben yemek yapmak için mutfağa gittim içim içimi yedi o beni yemek yapıyor sanıyordu ben test yaptım bir baktım pozitif:) hemen testi aldım yanina gittim kapıdan dedim ki simdi sana birşey soylu cem beni yemeğe cikartcaksin esimde diyor ki yemeği mi yaktin hayır dedim testi gösterdim bir gördü hemen kucağına aldı öpücük yağmuruna tuttu o gece dışarı yemeğe çıktık gelirken arabada son ses ankara havası açtı oynuyor sonra bir dirift attı dedim ne yapıyorsun dusesecek çocuk kiyamam ya o kadar çok sevinmişti 
0 oy
(449 puan) tarafından
Yaa benim adetim 15 gün geçmişti korunuyorduk aslında. Bide her sene hava degisimi olunca adet döngüm değişir ben ona bağladım. Çalışırken çok başım dönüyordu öğlen arasında hastaneye gittim. Ne kan tahlili ne test direk ultrasondan bakti hamilesin kese oluşmuş haftaya gel kalp atışını dinleyelim dedi. Ayy şok olmuştum. Çalışmak istiyodum Bi süre. O yüzden akşam kavga ettim o şekilde ögrendi.ben kızıp agliyodum o gülüyordu 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 270 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Efesukk (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 202 göst.