0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (4,146 puan) tarafından

Oğlumu şimdi uyuttum eskiden bu saatleri iple çekerdim hemen ya işlerimi yapardım ya kahvemi alır TV izlerdim kafamı dinlerdim sessiz sakin şimdi içime karanlık çöküyor sanki aksi gibi eşim gece nöbete gitti dün erkek kardeşim geldi kaldı yanımda depremden dolayı onlar da beni yalnız bırakmak istemiyor bugün o da yok oğlum ayağımda yatagına kalkıp götürmek istemiyorum yanımda kalsın diye ahh bilmiyorum nasıl geçecek bu ruh halimiz kızlar ama insan oğlu bakın bugün burda deprem hakkında daha az post var TV de kanallarda haberler değil filmler var Bi şekilde hayatın akışı devam ediyor işte sizler nasılsınız aslında deprem dışında konusalım kafamız dağılsın istedim ama konu yine oraya döndü :(

8 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
Mesela oruca niyetlenip kalkıp kendine güzel bı sahurlik hazirlayabilirsin 
(4,146 puan) tarafından
Bu arada bilgin var mı bu oruçta da tutarsak iki gün mü tutmamız laızm canım yoksa sadece yarın tutuluyor mu
(240 puan) tarafından
Evet cuma tek olmuyor ya Perşembe cuma
Yada cuma cumartesi tutulacak ben cuma ve cumartesi günleri tutacam inşallah
(4,146 puan) tarafından
Bende öyle yapayım saol canım
(240 puan) tarafından
Rabb'im kabul eylesin
(4,146 puan) tarafından
Amin canım saol senin de insallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(111 puan) tarafından
Napim ben de oğlumu uyutum eşim geç geldi zaten uyudu bende burda takılıyorum bu arada yarın kandil herkesin kandili mübarek olsun
(4,146 puan) tarafından
Saol canım benim senin de kandilin mübarek olsun insallah ❤️
0 oy
tarafından
Eve döndük sanki toprak yağmış bı yandan temizlemek istiyorum . Diğer yandan herşey boş geliyor . Burda 0 bı ev eşyaları görsen . En pahalısı . Herşey yerle bir. Hiç bişey bizim değil . Biz emanetciyiz . Deprem bolgesindeyiz halen sallanıyor . Kolay kolay unutamayiz . Uyuyamıyorum sabaha doğru uyuyacak . Ya diyorum deprem olsa çocuğuma yetisemesem. Ayrı odalarda enkazda kalsak Rabbim sen koru
(4,146 puan) tarafından
Kuzum ayrı odada mı kalıyorlar Bi süre hepiniz aynı odada kalın bence sana da iyi gelir yanında olmaları sarıl kokularıyla uyu
tarafından
Bı tane oğlum var canım. Aynı odadayim bazen çok yorulunca bı saat yatak odasına geçiyorum .
(4,146 puan) tarafından
Al yatagında beraber uyuyun canım
tarafından
Yanımda canim iyi geceler ❤️
(4,146 puan) tarafından
Saol kuzum sana da ❤️
0 oy
(6,806 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız canım bende seni gibiyim akşam 9 olsa da çocuğu uyutsam işlerimi yapsam ya datv karşısında soye bi yayilsam derdim şimdi cougu uyuttum koştur koştur işlerimi hallettim geldim çocuğun yanına yattım ayrılmak istemiyorum ama herşey unutuluyo bu da unutulacak normale dönmeye başladık bile psikolojiler alt üst oldu memlekette sağlam insan kalmadı imtihandan geçiyoruz 
(4,146 puan) tarafından
Öyle valla canım ya Rabbim yardımcın olsun bu arada demin postunu gördüm maşallah baya büyümüş paşa ❤️
(6,806 puan) tarafından
10 ay oldu teyzesi çok şükür büyüdü ❤️
(4,146 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım benimki de 28 inde yaşına girecek zaman nasıl da geçiyo değil mi
(6,806 puan) tarafından
Yaa dimi geçen sene hamileydik konusuyodum şimdi büyüttük bile çok sukur
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Benim eşimde ise gtti kızım odasında uyuyor bense biraz gerginim uyumak istemiyorum 
(4,146 puan) tarafından
Korkudan dolayı mı gerginsin sende canım
(5,268 puan) tarafından
Evet maalesef. Deprem bölgesinden uzağım ama bu haberler çok etkiledi
(4,146 puan) tarafından
Beni de öyle canım bende uzağım ama gel gör her an Bi şey olacak sanki sıra bize gelecek kaygısı var
0 oy
(547 puan) tarafından
Çok şey yazmak isterdim ama o bile gelmiyor içimden maalesef 
(4,146 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki bu duyguyu :(
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Uykusuz bir gece daha napalim...
(4,146 puan) tarafından
Öyle valla kuzum resmen uykularımız bizi terk etti :(
(13,824 puan) tarafından
Öyle Rabbim yaşayanlara sabır versin çok canlar gitti
(4,146 puan) tarafından
Ahh hem de ne çok sence bu açıklanan rakamlar doğru mu canım
0 oy
(24 puan) tarafından
İnşallah hemen biter bu deprem olayı Azerbaycanlıyım amma sizin içinde çok endişeleniyorum hakkınızda hayırlısı olsun
(4,146 puan) tarafından
Amin amin canım çok saol Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 250 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 206 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde Selver66 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 380 göst.
+1 oy