0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 13 aylık doğdu doğalı mama iciyor e haliyle biberona alışkın ek gıdadan beri kaşık işi yedirene kadar çatlıyorum resmen sabah tarhana corbasi yaptim kasikla pesinde dolasiyorum bi ucak oluyorum bi araba  ha yiyor ama cok zor iyice uyku bastirdi biberonu getirip önüme atiyor mama icin agladigini anliyorum bende kalktim biberona corbayi doldurdum kullanmadigim ucuda hafif genislettim icti bir biberon karnida doydu yani bu seferde oturdum dusundum kasik isine gec mi alisir boyle yapip versem hep ama ona kalsa hep mama istiyor mamadansa corba daha faydali boyle versem bisey olur mu ki

2 Cevaplar

0 oy
(1,346 puan) tarafından
Yemeyen cocugu cok iyi bilirim yesinde nasil yerse yesin diyor insan bi zman sonra o yuzden bnce olabilir guzel hatta ictiyse corbasini:)
tarafından
Kiz ictiki nasil icti oyle bi rahatladimki sanki benim karnım doydu  ya hep mama istiyor tamam ilk zamanlar sutum yoktu vermedim ama suan herseyi yiyecek durumda saglikli bulmuyorum
(1,346 puan) tarafından
Olsun sen yedirmeye devam et kasigada alisir meraklida olurlar aslinda kendileri yemeğe ama seninki henüz onu merak ettmedi demekki merak etme yakinda elindeki kasigi alir senden ben yicem diye:)
tarafından
Kuzum kendi elinde olupta yedigi seyleri cok guzel yiyor elinde tutup yediklerini kasik isi sevmiyor corba felan kucuk hep kati seylerde yediremiyorum corbada icmesi lazim midesi yumusasin diye bundan sonra corbayi boyle vericem
-Reklam-
0 oy
(6,311 puan) tarafından
Kaşık işine zaten çok bile geç kalmış 

Ama kandırmak olmuyor bu biz anneler aman yesin de nasil yesin diye dolanıyoruz peşlerinde 

Bisey olmaz verirken başında dur tıkanır filan onun dışında sorun yok 

Ama yemeye alıştır kaşıkla çatalla hatta kendi kendine ver yesin
tarafından
Kuzum soyle kendi elinde olup yedigi seyleri cok seviyor kofte patates borek mesela ama kasikla olunca yok sevmiyor corba tarzlarini ki hic sevmiyor onun disinda kendi yiyecegi seyleri yiyor sorun yok
(6,311 puan) tarafından
Ee daha ne o zaman koy önüne yesin inan öyle çocuk saha iştahlı be iyi oluyor
Bak ben büyük kızımda aman kirlenmesin aman dökmesin dedim hep kendim yedirdim az az yerdi düzgün yemezdi
Ama küçük de önüne koydum yedi döktü dağıttı ama öyle güzel istahliydi ki
tarafından
Kız iste kucuk daha eline verebilecegim seyler hep kati oluyor oylede yazik diyorum corbada yapiyorum hem midesi yumusasin hemde kemik sulu vitamin alsin diye

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,642 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Beeeeerrrriiii (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 740 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 3,760 göst.
9 Eylül 2019 Aile kategorisinde Tuba-63 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 429 göst.