0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Gerçekten hangimizin haklı olduğunu bilmiyorum bebeğim 8 aylık çok ağlayan bı bebek değil ama huysuz ilgi isteyen takip edilmesi gereken bı bebek gündüz hiç bı işimi doğru dürüst yapamıyorum eşimi bekliyorum eşim gelirde biraz çocuğa bakar bende işimi yaparım diye eşim çocuğu seviyor ama bakmıyor gündüz işte yoruluyorum ebe gelince çocuk bakıcılığı yapamam dinlenmek istiyorum diyor 2 saat baksa yeter ama onunda o kadar Sabri yok bende gündelik işlerimi yapamadığım için geriliyorum nasıl olucak bilmiyorum eşim haklı mı bu konuda

5 Cevaplar

0 oy
(2,726 puan) tarafından
Hayır değil. 1 saat bile baksa sen işlerini halledersin 
-Reklam-
0 oy
(13,145 puan) tarafından
Hayır öyle olursa gündüz evin işlerini yap bebeğe bak akşam sekiz itibari ile yoruldum de çocuğu da bırak işleri de bırak gece çocuğa bakma o zaman biz 24 bu çocuklarla ilgilenmek zorunda olmayalım o zaman mesai kavramı olsun bizde 
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Bence ikinizde haklisinjz
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Hayır sen haklısın bakmak zorunda. Babanın evinden getirmedin o çocuğu sonuçta. O işte yoruluyorsa sende evde yoruluyorsun. Aksine onlar iki insan yüzü görüyor iki farklı muhabbet ediyor bizde o da yok. O yüzden tavrını koy
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Tabi ki haklı değil kesinlikle tereddütte kalma sonuna kadar bunun tartışmasını yap. Çocuğuyla onunda ilgilenmesi lazım. O zaman sende yemek yapma vakit olmadı de. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 683 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Gulay kaya (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 369 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 380 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 433 göst.