0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar iki sene önce normal doğum yaptım şimdi altı buçuk aylık hamileyim ve afedersiniz alt tarafta dış kısımda şişme hissediyorum agrimiyo ama ilk doğumda dikilen yerlerde sanki gerilme hissi oluyor bu normal mi acaba?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben normal doğum yapmadım ama bence normaldir canım yinede doktoruna sor
tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bende normal doğum yaptım ikincisinde böyle mi oluyor korkttum ya 
tarafından
Yok yani şöyle soyliyim çok değil hafif sis hissediyorum vajina dış kısmını ve bazende dikiş yerlerinde hassasiyet bilmiyorum
tarafından
Peki ikinci doğumda aynı yere mi dikiş atılıyor
tarafından
Hiç bilmiyorum ki ikinci doğum daha olmadi ama aynıdır herhalde bu sefer de diğer tarafi kesmezler inşallah
0 oy
tarafından
Bende sezeryan dikişinden bahsediyosun sandım posta girdim bilmiyorum canım bilenler çıkar umarım 
tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(13,901 puan) tarafından
Ay bilmiyorum ama bende de oluyor canim. Yere eğilip kalkarken falan sanki yeni atilmiş gibi geriliyor dikiş yerleri. 
tarafından
Evet gerilme hassasiyet hissediyorum hafif de sis hissediyorum sanki bebek büyüdükçe baskı oluyor gibi
(13,901 puan) tarafından
Ben şişlik hissetmiyorum ama afedersin özellikle alaturka tuvaleti kullanirken zorlaniyorum. Eğilip kalkarken yirtilacak gibi bi his oluyor. O bölge de genişliyor heralde.
tarafından
Tuvalette de oluyor dediğin gibi aynen. Klozet falan kullanamıyorum çabukta enfeksiyon kapıyorum ama tam oturmuyor um baskı hissi oluyor
0 oy
tarafından
Evet öyle oluyordu bana da hatta son ayda oturup kalkarken daha da fazla oldu bana
tarafından
Hmm anladım canım ilk kez yaşadığım için acaba ilk dikislere birşey mi oluyor dedim ama iki seneyi geçti sonuçta doğum yapalı. Baskıdan da olabilir biraz evhamli biriyim bide kendi kendine yırtılır falan diye bile düşündüm açıkçası
tarafından
Benimde iki buçuk seneden fazla olmuştu canım ama için rahat etmezse doktora da sor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy
8 cevap 115 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu

380,524 soru

11,393,197 cevap

34,903 kullanıcı

...