0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar öncelikle beni anlayın o kadar psikolojik sıkıntılar içerisindeyim  eşimin maşşı sadece evin giderlerine gidiyor ve bize hiç yetmiyor kış geldi cocuklarım kıyafet alamadım büyük oglumun ayakkabısı yok her yere terlikle geliyor alacak imkanımız yok 3 yılık evliyim bu güne kadar ne kış ne yaz kendime kıyafet almadım hep cevre delilerin eskilerini giydim kendimi geçtim cocuklarım magdur oluyor kızlar ne yapsam bilmiyorum bazen cocukların evde yiyecek bişey leri kalmıyor hep makarna yapıyorum onu da yemiyorlar  her şey okadar pahali ki offf akıl verin bana bulunduğum yerde iş yok napıcam ben

5 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ahbap yardım kuruluşu ve ihtiyaç hatlritasindan basvui yapabilirsin 
(46 puan) tarafından
1 yıldır yaptım ama, sonuç alamadım
(4,859 puan) tarafından
Ahbap takı yardım talebinde başvuru yerinde belki belgelerin eksik oljustur tekrar yüklemen gerekebilir nasıl olugunu ounsarwtine.tiklayinca.gosteriyor . İhtiyaç haritası biraz zor ama yine tekrar.basvurunu yap yeni başvurun olsun ki gören olur
(4,859 puan) tarafından
Cimere de yazabilirsin  deniz.fenerinede başvuru yapabilirsin
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Muhtara başvur canım muhtarlar her konuda yardımcı oluyor bi kaç kişi var etrafımda muhtara kayıt yaptırdım der okula söyle okuldn da ceket ayakkabı yardımı yapılıyor kendinde evde bile olda iş bul böyle yardımlarla geçineemzsin sürekli çalışman sağlığın in daha iyi
0 oy
(2,974 puan) tarafından
E devletten sosyal yardıma başvur aile desetege 1 yıl boyunca her ay belirli miktarda para veriyor
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Muthata başvur , ilçe belediyesi sosyal yardımina başvur ,il belediyesi sosyal yardımina başvur. E devletten sosyal yardım basvuru talebi ekranindan aile desteği ve doğalgaz desteğine başvur. Sed yardımına çocukların için başvur. Eğer kovalarsan ugrasirsan emin ol devlet yardım yapiyor. Ama oturduğun yerden benim durumum yok benim çocuklarım aç yardım edin bana diye vahlanirsan kimse sesini duymaz canım. Market kartı yardımı koli yardimi nakdi yardım giysi yardımı hatta ki bazı belediyeler ayda bir pazar ürünleri yardımı bile yapiyor.
0 oy
tarafından
Hangi şehirde oturuyorsun?
(46 puan) tarafından
Agrıda oturuyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 221 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 224 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu