0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Ya bu ayrılık nasıl bisey ben sanırım kaldıramayacağım bunu Allahım ölsemde kurtulsam diyorum artık o kadar şey yaptılar bana aileme oğluma ama esimin buradan gidecegini duyunca hüngür hüngür ağlıyorum fotoğraflarına bakamıyorum unutmak istiyorum hayatımdan çıkarıyım diyorum ama kucağımdaki çocuk bana her gün her an onu hatirlatiyor nasıl unutucam nasıl alışıcam artık nefes alıcak enerjim yok bağıra bağıra ağlamak istiyorum yapamıyorum elimden hic bisey gelmiyor kimseyle konuşamıyorum bu kadar şey yaptıktan sonra kimseye gitmesin diyemiyorum ölmek istiyorum bende gitmek istiyorum Allahım lütfen duy sesimi yardım et bana yoksa asla ayağa kalkamam sizi tanımıyorum ama yaşamak için bir sebep arıyorum oğlum var ama ona bakınca gene başa dönüyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(343 puan) tarafından
Canım bu kadar seviyorsan bir kere daha deneyin neden ayriliyorsunuz. 
(86 puan) tarafından
O kadar çok sebebi var ki bende bilmiyorum ama artık çıkmaza girdik sanırım
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Hiç bisey imkansız değildir canım arada evladın var oyuzden kimse karisamaz sana .ama olaylar ne bilmiyoruz tabikide .seviyorsan bir yolunu bul derim ileride keşkelerle boğuşma durumunda kalma:ermm:

(86 puan) tarafından
Çok yol aradım canım daha oğlum doğmadan gidelim burdan kimseyi karıştırmayalım dedim ama yok olmuyo ailesi yüzünden sırf eşim kardeşinin dediğini yapsın diye ayırdılar bizi eşim de annesinin sözünden hiç çıkmayan biri olunca sonuç böyle oldu iste
(3,078 puan) tarafından
Keşke tek yol ayrılmak olmasa yaa.arada küçücük bir bebek var onuda mı düşünmüyorlar
(86 puan) tarafından
10 aylık oğlum hiç arayıp sormuyor nasıl diye merak etmiyor ki
(3,078 puan) tarafından
Tüm  postlarını okudum canım çok zor şeyler yaşamışsın bende buna benzer olay yaşadım eşimin kardeşi yüzünden bizde ayrı kaldık ama geri barıştık. Arada bebek var ve esin hala nasıl annesinin ağzına bakıyor şaştım kaldım.  Çok üzüldüm sana ya :((
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Düzelme imkanı azda olsa varsa seviyorsan evladın için dön evine acı çekme yaşadıklarını bilmiyorum kuzum ama eğer aldatma şiddet yoksa sadece hergün olan kuru kavgalarsa düzelir konuşa konuşa yıkma yuvanı canım benim 
(86 puan) tarafından
Ne aldatma ne şiddet ne geçimsizlik ne kavga hiçbirşeyimiyiz yoktu bizim annesiyle kardeşi yaptı herşeyi benim yuvamı yıktı kendi kızına yuva kurdu benim oğlumu babasız bıraktı kızı anne oldu benim oğlumun hala dönüp yüzüne bile bakmıyo babası ama kizinin çocuğuna dayılık yapiyo çok zoruma gidiyo inan ki ölmek istiyorum ya düşündükçe
(1,616 puan) tarafından
Onlara inat eşinle konuş son kez dön evine Tabi eşinde istiyorsa eğer
(86 puan) tarafından
Dönemem ki sen bi önceki soruları okusan canım neler var işin icinde
(1,616 puan) tarafından
Okuyorum hemen cevap vericem sana
(1,616 puan) tarafından
Okudum hatta ilk bu bize anlattın postuna ilk ben cvp yazmışım ağlattın beni die Allaha havale et dönmemekte haklısın eşinde bu kafa varken sizden bidaha aile olmaz gitsin anası bacısyla yaşasın mutlu olsun o zaman
0 oy
tarafından
Canim benim yaşadıklarını okumustum cok ağır gercekten Allah yardımcın olsun. Esin keske kıymetini anlasa. Olmasa da çocuğunla hayat kur kendini yıpratma. Allah feraha çıkarsın sizi.
(86 puan) tarafından
Amin canım inşallah geçer bugünler de
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallah ferahlik versin yavrun icin sabir etmelisin
0 oy
tarafından
İlk sancılı dönemde böyle oluyor .ama bitmesi gerekiyorsa bırak bitsin gün geçtikçe alışıp rahatlayıp önüne bakacaksın emin ol.tekrar tekrar filmi başa sarma bence
(86 puan) tarafından
Işte sorunum bu 1 yılı geçti ama hala aynı yerdeyim ben
0 oy
(732 puan) tarafından
Allah kahretsin şu aileler ne istiyor bizim yuvalarımızdan niye ellerini çekemiyorlar üzerimizden yeter artık be valla bir gün toplu katliam yaptırcaklar şu gelinlere... Hiç oğullarına torunlarına acımıyorlar vijdansızlar yaaaaa
(86 puan) tarafından
Sorsan çok seviyorlar oğullarını ama
0 oy
(406 puan) tarafından
Sevip sevmediğini bilemem ama şu Bir gerçek alışılmışlık çekiyorsun kokusuna varlığına sesine vs. Ama sor kendine alıştığımin dışında neyine aşığım seviyor muyum yoksa acıyor muyum?? Acıyorsan veya ikinize üzülüyorsan zamanla boğuşup unutursun amaaa aklına geldiğinde acıma duygusu değil de kalbin cız ediyorsa seviyorsun.. ne yaşadığını bilmiyorum güzelim aranızda ne tür bir soğukluk sorun var bilemem otur düşün güzel sakin kafayla geçmişi düşünerek üzülüp ağlama veya acıma geleceğini nasıl etkiler onu düşün.. kendine iyi bak şunu da unutma oğlunun sana ihtiyacı var kimseye değil dik dur her zaman. 
(86 puan) tarafından
Ne yaşadığımı bilmiyorum tek bildiğim hala eşimi seviyorum ve bizim hicbir sorunumuz yok ama malesef çıkmazdayız
(406 puan) tarafından
Ne diyelim öyleyse canım hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Bunlarin hemen hemen aynisini benim bir ablam yasadi suan oglu 12 yasinda kadin calisio baska bi sehire geldi ailesiyle bende o geldikleri yerde yasiyorum 5 senedir dert ortagiyiz.

Inanki gecicek  inanki daha mutlu olcaksin inanki evladin dayamagin olacak ve sana deger verenlerle beraber olcaksin
(86 puan) tarafından
Şuan bana hiç gecmiycek gibi geliyor çok zorlanıyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 162 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 2,662 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu