0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Diğer postdan bilirsiniz gerçi kimse cvp vermio ama olsun bnmde kimsem yok bnd buraya yaziom 

Eşime yumusAdim biraz nedense konuşacam gibi ama konuşmakta istemiyorum konuşsam devran böyle sürecek konuşmasam nasıl olcak

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne derdin var canimki
(221 puan) tarafından
Eşim annesi bna saydırdı v bni savunmadi bnd konuşmuyorum ikisiylede  
Anam n derse sus diyo
Ağzıma etsede bn suscam yani bu kafada ikiside
tarafından
Bnce konus bu kadarda olmaz benimkkde babam ne derse sus der oldu canim
(221 puan) tarafından
Cnm bu kadın normal değil ama aksi bı cvp vermicen verdin an sinirlenip saydirio değişik yani oğlu bni savunsa biraz asla yapamazda isteeee
tarafından
Valla insanin hersey kocasinda bitiyor yanlis anlamada beni
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Noldu kiiii?? Bilmeden ne diyelim 
(221 puan) tarafından
Ay dur kız anlatayım zaten iki gündür baş ağrısından ölüyorum bunların yüzünden özet olarak kaynana eşimin yanında bni kotuledi bn vefasizmisim eşim bna yüz verseymis neler yaparmışim kadına
Kadını hiç saymiomusum bu denli şeyler v eşimde anem n derse sus dio herzmn öyle
Eşimin bni hiç savunmamasi bni çok üzdü hep böyle çünkü bnd ikigundur ikisiylede konuşmuyorum
(2,746 puan) tarafından
Offffff şu ergen Kaynanalardan sıkıldım ya
(221 puan) tarafından
Oğlu bişe demedi için böyle cnm
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hemen yumuşama bence tavrını koy biraz. Yada sen bilirsin,aman ne yaparsan yap yaranilmaz bunlara
(221 puan) tarafından
Aynen cnm hep suçlu bnm anası soylencek bnd tmm dicem ozmn iyi olucakmisim daaaa eee anasıda öle bı saydirioki neler demuyoy
0 oy
(988 puan) tarafından
Bence süründür az daha 
(221 puan) tarafından
Cnm hiç oralı değil sanki geçen dio ortada bişe yok şu suratını düzelt
Düşün yani
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Derdin ne bacım
0 oy
tarafından
Konuş ama tepkili ol ne bilim ben senin karınım neden ezdiriyosun de zaten basın saolsun anneni yakın zamanda kaybetmişsin sana teselli olmaları lazım o bütün cadı kaynanalara Rabbim bir gece de merhamet versin de ters dönsünler;)
(221 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun cnm bnm
Yok cnm kadın değişik lafin arasında dioki cenazede bile herkes bizi nasıl beğendi yani bna laf atiyo buna rağmen hala vefasizmisim
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bendede aynısı var bitmiş bişeyler sendede konuşşamda bişey değişmiyo bizde konuşmasamda artık içimden gelmiyo eşime karşı bişeyler yapmak çabalamak 
(221 puan) tarafından
Aynen küs değilim ama içimden gelmiyor konuşmak evet
(1,750 puan) tarafından
Soğutuyolar işde kendilerinden
0 oy
tarafından
Konu ne ki canım 
(221 puan) tarafından
Eski postlarada var cnm bakarsan yada yorumlara
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Konuş bnce canim yorumları okudum
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Önceki postunu da okudum bence bı sure ikisinden de geri dur. Sen böyle adım attıkça kendilerini haklı görürler. Eşin konuşarak anlaşılacak bi tip olsa zaten kör değildir annesine cevap verirdi. Sen kendi halinde kendine başka uğraşlar bul ikisini de tınlama. Annesi laf söylerken al eline telefonu şeker oyunu oyna hiç muhatap olup cevap verme. Yada annesi laf söylerken bi cıngar çıkar. Ana oğul yettiniz siz artık sizi bana dert diye mi verdiler yeter lan bende insanım de s.ç ağızlarına. 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Annesinin ağzına bakan adamdan hayır gelmez böylelerini anaları evlendirmesin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 319 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Acemi anne162 (155 puan) tarafından soruldu

379,931 soru

11,373,483 cevap

34,855 kullanıcı

...