0 oy
1,577 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanamla kavgaliyiz demiştim görümcelerime çok yz veriyor üzerine çok düşüyor sürekli sne bana elsin ben snaa elim diyor bir gelinim ama hiç üzerime düşmez düşkünlüğü kızlarına tartışıyorm diye kızlarını çeker kendine bana cephe açar haklı haksız olsmda az önce sarmaş dolaş kızlarıyla fotosunu gördüm sinir oldum aşırı 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başıniza gelse öyle konuşamazsiniz
tarafından
Canım benim üç eltisin kaynanan snaa dese bize sen bakcan falann bide seni hic  tutmasa senı kızlarını ayağınn altına verse görümceler annesinden korkmadığı için sana dil uzatma hakkını bulsa böyle konuşmazdin. Ben eğer gelinine kizlar gidicek sen bize bakcan gelinsin diyorsam onu tutarım ki yüzüme vurmasın
(9,626 puan) tarafından
benim görümcelerimin yaptığını bana kaynanam yapmadı 3 görümcem var ücü de evli hepsi kaynanadan çektiği halde bana da çektirmeye çalıştılar eşimden dolayi başaramıyolar ama sonuç itibariyle hayatıma müdahale etme çabasındalar yani herkesin sorun sıkıntısı var kaynana görümceden olmasa eltiden kocadan olur ama kaynanan sana böyle davransın istemiyosan uzak durucaksin seninki yersiz kıskançlık seninde gelinin olsa kızın yerine koyamazsın sevsen bile,kaynanam veya kayinpederime birinden birine bise olsa kalan kişi benimle yasiyicak buna eminim çünkü 2 eltilerimle kanlı bıçaklı gibi biseler onlar bakmazlar bunlarda gitmezler zaten,bakmak zorunda olduğum için beni sevdikleri için benimle yaşarlar buda beni mutlu eder..yani başta dediğin şeyi ben yaşadım analarindan cekinmedikleri icin bana cok laf etmeye calistilar ama seslerini kesmeyi bildikten sonra sorunda kalkar ortadan
tarafından
Nasil seslerini kesmeyi bildin
Kaynanam çok kez de bana kzlarm bakar senin yanına gelmem de cokkez dediii
(9,626 puan) tarafından
Esim hepsinin amacının ne olduğunu bildiği için yüzlerini gördü laf söylemelerine fırsat vermiyo
tarafından
İnşallah böyle mutlu olursun ne digim bende şu huyumu bir üzerimden atabilsm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tilt oluyorum yaaa napiyim 
0 oy
(802 puan) tarafından

Sana olqn hislerini yüzüne söylemiş istediğin yakınlik bu değil anlayabiliyorum seni demekki o yakın olmak istemiyor sana bu yüzden mesafe koy arana. Ayrica kizlarini neden kiskandigini anlayamadim bu konuda çok haksizsin. 

0 oy
(598 puan) tarafından
Anan abinin eşini senden üstün tutsa ya da senle bir tutsa hoş olur muydu
0 oy
(7,683 puan) tarafından
Bence memnun ol sende benim kızımsın ayağı çekip evinden çıkmasa daha kötü takılma onlar et tırnak tabiki yakın olacaklar birbirlerine.
0 oy
tarafından
Yerimde olsanız?? 
0 oy
(10,827 puan) tarafından
Anaları ya çok normal değil mi elsin diyebilir ki ben de kayınvalidem için elim buna da alınmam. Benim annem de hiçbir gelini benden öne koyamaz
0 oy
(27,691 puan) tarafından

Allah başka dert vermesin insanların sevgileri ile mutsuz olup kendinize bağlamanız akıl mantık işi değil 

0 oy
(7,981 puan) tarafından
Ilginç postlardan biri 
0 oy
(13,361 puan) tarafından
Ne saçma bir cümle k.validem k.prderim eltim ve bana sürekli derler allahin emriyle istediğimiz günden itibaren kizimizsiniz Tabiki 2 kizi vsr onların sevgisini gibi olamaz ama seviyorlar 
0 oy
tarafından
Kızı dır normal değil mi
0 oy
(13,895 puan) tarafından
Asla kaynanamdan beni kızı gibi görmesini beklemiyorum 

Çünkü asla kaynanamı ANNEM gibi görmüyorum 
0 oy
(18,296 puan) tarafından
Neyini kıskandın onu anlamadım ?
0 oy
(1,080 puan) tarafından
El kızıyız sonuçta ne bekliyoruz ki! Yada kendine kuma gibi görüyor. Oğlunu kıskanıyor.kizimi kıskanıyor der.der de der.

Benimki bile kızım diyordu.iki laf söyledim diye el kızı yaptı. Kaynana sonuçta kaynatir. Kendi annen gibi olamaz.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 752 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 952 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 713 göst.